• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sizce degerli metal var midir ?

Senrl

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20190422_134712.jpg .
Merhaba Ustalarim.
Kendi tarlamda 250 Yasinda bir dut agacim var.
Pirinc L cubuklardan sinyal aliyorum.
Gecen yil ustune cok dusemedim ama bu yil artik burasiyla ilgili birseyler yapmak istiyorum.
L cubuklar 20m2 Kare bir alan cizdi.
Karsi boylar 4 er m, en her iki taraf 5 m..
Derinlik ölcumunde her taraftan 2m cikiyor..
Mineral testi yaptim mineral degil..
Toprak altinda hangi metal oldugunu anlamak icin sag elime gumus yuzuk aldim ,gumuste hic cubuk dönmezken,
Altin kuñye aldigimda dönmeye basliyor hizlica.
O bolgenin tarihi gecmiside var..
Sizce ugrasmaya deger mi?
Ben emin olamiyorum hayal gibi geliyor.
Bu isaretler kazi yapmam icin yeterli neden mi?
Burada birsey varmidir Ustalarim.

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bana pek ciddi gelmedi kardeş bu bir ermeni evin bahçesinde olsaydı şüphe ederdim..ve bu kara dut ise pekmezi daha değerlidir:)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Çubuk tutan herkese İLAN ediyorum:
Aksini ispatı varsa 20 yıldır tuttuğum çubukları bırakacağım...:

Çubukla ALTIN SİNYALİ ALINAN HER YERDE yapılacak işlemin sonucu HÜSRAN ve yorgunluktur.

Aşağıdaki kesinlikle mineraldir, yada ağaç köklerinde bulunan ALTIN tepkisi verdiren mineraldir.

Veya alanda altın vardır, lakin işaret aldığınız yerde ASLA değildir.

Benim görüşüm budur, karar herkesin kendisine aittir.

uzman

Member
Kayıtlı Kullanıcı

Çubukla ALTIN SİNYALİ ALINAN HER YERDE yapılacak işlemin sonucu HÜSRAN ve yorgunluktur.

Aşağıdaki kesinlikle mineraldir, yada ağaç köklerinde bulunan ALTIN tepkisi verdiren mineraldir.

Kesinlikle Üstada katılıyorum.

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Her adım bir formülle başlar sizi geliştirir olgunlaştırır ve yeni fikirler üretmenize vesile olur çubuk ile dört sene birlikteliğim oldu daha sonra yollarımız ayrıldı.Çubukda bana göre ana prob stabilite dediğimiz çizgiyi yakalamıyosunuz bu durum hem zihnen hemde fiziken yormaktadır.

Son düzenleme:

uzman

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Dut ağacı kıymetlidir ermeni evin bahçesinde olur yerleşkelerde olur.Çubuktan ziyade ağaçta metal testi uyguladınızmı?etrafında başka meyve ağaçları varmı?

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim kolay gelsin cümleten hayırlı günler. Testlerde bana göre olumlu sonuç veren bir yöntem uygularsan sonucu bilmek isterim.Belki faydası olur. Elinde güçlü minarel varsa ağacın dört,beş mt sağına veya soluna koy. Tükenmez kalem kabi kundak ve çubuklar. Elinde altın,bir parçada ağzına alıyorsun .mineral bulamazsan bir ,iki çay bardağı koy, camın aslı silis kum güçlü bir mineraldir. Veya herhangi metal vs. Çubukları bunun üzerinde kaldır çubuk kapanıp,açılıp,işaret verecek.Bu üç dürt sefer devam edecek ,pozisyonunu bozmadan ağaca yön verirse, pozisyonu bozma en az 25 sn bozmamasi gerek.üç yönden dene .nacizane ..

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yazdığım yöntemde 10 ,15 mt yakınlara bir kaç altın koy , eğer ağacın altı boşsa koyduğun altına yönelecek. Veya bölgede varsa en çok olana.

amora

Member
Kayıtlı Kullanıcı

selamın aleyküm abi ben şahsen katiliyorum cunku bende bu soyledigini yasadim o agac koku muhabbeti cok kotu oluyor daha yeni 3 adet cikarttim o kökten vede ayni yerde birini cikartiyorum biyerde daha cikiyor artik yordu bitane cikardin ne urasiyorsun diyorsunuzdur belki ama her tuttugumda tam emin oluyorum ama o koke vuruyor ama o tarlada hep ayni hizada cikiyor hiza hiç saşmiyor maden tespiti herseyle bakiliyor sadece sari ve kupum diyor her seferinde ve baska biseyle tutugumda baskada bisey yok diyor denemedik bise kalmadi
4 taraftan hedefe varmadan once isaret veriyor tekrar kuruyorum yon veriyor en son tek biyerde kitleniyor miknatis koyduk yok cubuk ucu soktuk yok bakir soktuk yok sagina soluna altin koyduk yok burdayim diyor her seferinde kaniyoruz vede o kokun derinligide gic şaşmiyor 90 cm se 90 dan net cikiyor melet artik bende yoruldum ayni bolgede ben inat ettim ama o bize baskin geldi yildik artik [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustamiza kesinlikle katiliyorum orda sari var ama bulamamk ta nasip diyoruz bunu insallah cozecek bi abimiz cikar