• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sizce kurt nereye doğru bakıyor?

Moneyman

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet herkese selamlar saygılar, bir dostum iki adet fotoğraf yolladı çok yakın zamanda da bölgeye kendim gideceğim ve diğer açtığım konularda olduğu gibi detaylı foto ve video yüklemeleri bu konu başlığı altında olacak, şahsın kendi arazisi ve resimleri gönderen de kendisi, şimdi sorum şu bu kurt nereye bakıyor? Neyi resimlememi ve video çekmemi istersiniz? Ve anlamı nedir uğraşmaya değer mi? Malum boşa zaman harcamak kimse istemez, yorumlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, bu sırada resimlerde Photoshop veya başka manipülasyon bulunmamaktadır akıllarda soru işareti kalmasınD2D3968C-B286-4645-9583-809F7F0C8EB9.jpeg

BE950395-FFB9-4A94-8D0E-D59297DAD209.jpeg

Marco

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16919]Moneyman[/MENTION] Ustam,Kusurum varsa affediniz lakin bana gore Fotograf gercek degil, uzerinde oynanma var.Fotoşop.Ustalarimizinda yorumunu merakla bekliyorum.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
iki resim aynı yer

ancak bu kadar görünen ustam, düzletilmiş yapma bir yer sanki, çizdiğim yerde alttanda olabilir, boşluk oda değerli bak kolay gelsin

Ekli dosyalar

fatih7979

Super Moderator
Süper Moderatör
ne varmışki burda kardeş gpruntu dogal

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Bende birşey görmedim ufak bir omega işareti var gibi konu sahibi işaretler ise bakarız hep beraber.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Bu goruntu,
Bilinen kurt cizimlerinden degil.
Aramizda darbimesel olan;
KAYA HERSEYE BENZER.

Buna benzer seylerin gomude kullanildigi olmussa da cok nadirdir.

Kurt varsa, degirmen de olmali.
Yakinlarda degirmen var mi arastiriniz.

Arazi olarak, orta seviyede arastirma yapilacak cinsden.
Kaya uzerinde iscilik ve isaret arayiniz.
Ust tarafindada bosluk bakiniz.
Oda sekli cikarsa detaya inin.
Oda yoksa ugrasmayiniz.

Kolay Gelsin

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Evet herkese selamlar saygılar, bir dostum iki adet fotoğraf yolladı çok yakın zamanda da bölgeye kendim gideceğim ve diğer açtığım konularda olduğu gibi detaylı foto ve video yüklemeleri bu konu başlığı altında olacak, şahsın kendi arazisi ve resimleri gönderen de kendisi, şimdi sorum şu bu kurt nereye bakıyor? Neyi resimlememi ve video çekmemi istersiniz? Ve anlamı nedir uğraşmaya değer mi? Malum boşa zaman harcamak kimse istemez, yorumlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler, bu sırada resimlerde Photoshop veya başka manipülasyon bulunmamaktadır akıllarda soru işareti kalmasınEkli dosyayı görüntüle 225233

Ekli dosyayı görüntüle 225234
1544599188438.jpg resimler yetersiz bi daha ki sefere su döküp önünde ki ot ve ağaçları temizlersin

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Karsi tarafinda saginda bir kaya daha var oraya bakiyor . Fakat itelemeyle olmaz bu is gorsel iste bu yonde hazir yesillik yokken belkide dogal gidip gormek gerek ben olsam bosta olsa gezdim derdim isin sonunda.

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
konu sahibi bahsettiğin "kurtları" gördüm fakat bunu işaret olarak değerlendirmek doğru olmaz
bana kalırsa benzetmeden ibaret ilgilenmez geçerdim

zaz12

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğal bir görüntüdür .