Sizce ne anlama geliyor balık ve rahibe gibi

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Stifler

hoş geldin iyi formlar

ustam, kesin defin işi diyebileceğimiz aşikar bir emare yok
varda ben görememiş isem biraz aydınlatırsanız, yine yardımcı olmaya çalışırız

selametle

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
Orada çok güzel bir kilise veya şapel var diyor balığın tersi yönnünde araştırma yap mübarek bak bakalım balınğın olduğu yerde daha başka ilgi çekiçi bir şeyler varmı?

Hatırlatma şu bilgisi olan yazısınıda bir daha yazma kurbanım ustalar kırılır
Herkez benim gibi yüzsüs deyil
Bu yazıya ramen yorum yazsın

Sadece hatırlatma babında hakkını helal et inşallah

Son düzenleme:

Stifler

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumun için çok teşekkür ederim .onu yazma nedenim herkesin alanı farklı yani genelde oyma işareti falan oluyor bunlara pek rastlanmıyor o yüzden yoksa bilinçli olarak kimseye laf sölemem zaten hakkımda yok

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Gözlerim iyice bozuldu herhalde, ne balık gördüm ne rahibe. [MENTION=11453]Kafkaslı[/MENTION] ustam söylemiş Manastır, kilise ara. Balık Hz İsa yı temsil eder, rahibede varsa kilise yada manastır demektir. Rast gele.

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
Gözlerim iyice bozuldu herhalde, ne balık gördüm ne rahibe. [MENTION=11453]Kafkaslı[/MENTION] ustam söylemiş Manastır, kilise ara. Balık Hz İsa yı temsil eder, rahibede varsa kilise yada manastır demektir. Rast gele.
[MENTION=16835]bozoklu[/MENTION] dostum bende resimde bir şey görmedim başlık yazısına istinaden yorum yazdım mübarek

Stifler

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birde bunlara yorum yaparmısınız

Burası karadeniz bölgesi birtane halka var halkanın uzerinde kayada kesik var koltuk şeklinde kesilmiş oraya oturunca 60 mt falan yüksek olan insan sureti görünüyor

Ekli dosyalar

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bahsettiğiniz emareleri göremedim fakat resimlerde yaşanmışlık izleri var bu da mezar var demek çevre resimlerini çekin, fotoğraftaki işaret at bağlama yeri yakınlarında mezar olması lazım, 3 5 mt önünde de olabilir tümsekli yığıntılara yoğunlaşın. Screenshot_2018-06-14-20-37-03.png

Stifler

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam burası 200 metre tepede aşağısı uçurum orman içi hakim tepe

Stifler

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ragıp hocam burası 200 mt yükseklikte aşağısı uçurum dere hakim tepe burası orman içi 30 mt çapında yumurta gibi kayalar var üst üste kayalar 50—60 mt 3 4 tane var