• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

sizce ne olabilir

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15115]can5505[/MENTION] Tek ve anlaşılmaz bir resim yapılacak yorum tamamen doğal bir kaya kırığı anlaşılır resimler varsa detaylı inceleyelim.

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
hafta içinde detaylı resim atarım

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim bu mağara da herhangi bir tuhaflık ses olur veya başka birşey olur yaşadınızmı ? yalnız olmadığınız kanısındayım. Gördüklerimi işaretleyorum ama buranın detaylı resimleri lazım. Özellikle girişinin sağ sol üst ve alt tarafın resimlerini ekleyin. Yapacağınız herhangi bir işlem de çok ama çok dikkatli olun. Mağaralarda birçok tecrübem olmuştur o yüzden uyarıyorum. Şimdiden kolay gelsin.

ddd.jpg

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=3557]Sedegor[/MENTION] ustam bu konu ilgi alanına giriyordur diye düşünüyorum. Resimleri çoğaltırsan diğer ustalarımızında yorumlarını ve yönlendirmelerini alacaksındır.

deli firat

DOĞACI
Moderatör
xxxxxxxx

Kardeş bu çizim yaptıgım yerleri görme imkanı varmı PaperArtist_2017-04-25_20-59-53.jpg

reflektor11

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Dadaş ustanın dediği yerdi bi insan silüeti var sanki.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Bende [MENTION=12347]dadas_25[/MENTION] ustama katiliyorum.
Burasi tekin bir yer degil. Resimler gelince yazarim demistim, ustam yazinca beklemeye gerek kalmadi.
Buraya saglam girmek lazim. İsleme baslayinca rahat birakmazlar.
Resimlemeyi cok detayli yap. Ozellikle kayaya saplanmis demir parcalari varsa, onlari ozellikle resimle. Kesinlikle de elinizi bir yere surmeyiniz, resimleme yaparken. Ciplak el degmeyun.Pikseli yuksek olsun resimlerin.

Pscyhe

Engellendi
Tesmi buyutunce dagiliyor bir sey anlasilmiyor.detayli fotolar eklensin guzel cekin yapilsin yorumlarimizi yapalim..su anda yapilacak her yorum varsayim uzerine olacak konu sahibi arkadasi yaniltmis oluruz..resimler gelsin net olaak gorelik herseyi gereken bilgiyi aktaralim..

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Moderator
DurumuÇevrimiçi
Üyelik tarihiJul 2016
YerTürkiye
Mesajlar605
Tecrübe Puanı11
Rep Derecesi: **

Kardeşim bu mağara da herhangi bir tuhaflık ses olur veya başka birşey olur yaşadınızmı ? yalnız olmadığınız kanısındayım. Gördüklerimi işaretleyorum ama buranın detaylı resimleri lazım. Özellikle girişinin sağ sol üst ve alt tarafın resimlerini ekleyin. Yapacağınız herhangi bir işlem de çok ama çok dikkatli olun. Mağaralarda birçok tecrübem olmuştur o yüzden uyarıyorum. Şimdiden kolay gelsin.

Kardeşim maşallahın var aynen sesler geliyor kadın çocuk sesi geldi baya bağırma sesleri duydum kendi kendime dedim ulan buraya çıkana kadar anamız ağladı kadın çocuk bu kayalara nasıl çıkar dedim sonra anladım ki burda birşeyler var hayatımda gördüğüm en güzel mağara büyüklüğü 50 metre uzunluğu 500 metre aşağı yukarı var bu mağaranın için de baya işaretler var hatta biz bunun orta tarafını kazdık 12.5 metre kocaman kaya çıktı patlattık arka kısımdaki kayalarda bir çok resimler çıktı ama onların resimlerini detaylı bir şekilde hepsini ileticem buraya daha önceden ermeni birinin görüntülü cihazını getirdik 1 koridor 2 tane odayı gördük 1 odadaki malları açıktaydı 2 cisi kapalı bir alandaydı ama baya mal vardı cevresinde bir çok kireç siyah toprak vs ne yokki istediğin herşey varda var yani​

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Fırat kardeşim tabiki var ben bunların hepsini resimleyip ayrıntılı bir şekilde paylaşacam

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim sen resmi çektiğin esnada girişte kim veya ne varsa görünen silüet kızgın bir şekilde oraya odaklanmış bakıyormuş gibi duruyor. Bu arada ermeni mekana geldimi ve geldiyse geldiğinde dikkat çekici herhangi birşey yaptımı yada anlamadığınız birşeyler mırıldanıyormuydu ?

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
yok hiç öyle olmadı hatta adamı bizimle 1 2 gün kaldı

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bu attığım resmin sol tarafında oyuk var çok güzel bir oyuk ilk defa öyle bir güzel oyuk gördüm

mağaranın içi hep yıpranmış bir tek bu attığım resim düz