• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sizce yılanmıdır

hepastios

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bana göre yılan bu konuda fikirleriniz önemli yılan bir iki yerden kıvrım yapmış hemen 20 cm üstünde ayak gibi bir şey var ayağın üst tarafında küçük bir oyma yılanın kafası net görünmüyor fazla açığa çıkaramadım yerle alakalı fazla müsait deyil kafasının baktığı yerde suyun içinde yapılı bir kaya var inceler ve tahminlerime biraz ilham ve öneri verirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

kaynak

Moderatör
Moderatör
abilerin gūlū basliga sizce yilanmi demisin..konudada bana gore yilan iste soyle boyle vesaire demisin.bide tek bulanik resim koymussun..ayrica yeni hobiseverde deilsin..bence kendi cezani kendin ver.
yada tum firuma cay demle atasta olsun yeni resimli konuyla
Bir insan yorum babında bu kadar doğaçlama yapabilir :)
Alemsin usta :)

Bende net bir yılan figürü göremedim.
Bununla beraber seçebildiğim kadarıyla soldan sağa doğru üçlü burgu veya dalga gibi bir izlenim var.
Hakikat böyle ise on adım veya yirmi adım cevresinde boşluk araştırabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör

Bununla beraber seçebildiğim kadarıyla soldan sağa doğru üçlü burgu veya dalga gibi bir izlenim var.
Kolay gelsin.
ustam anlasilir olmayi ve sektoru sevdirmeye yonelik nevarsa yagdiriyom.naapim.

hepastios

Editör
Kayıtlı Kullanıcı

Kolay gelsin.
Eyvallah ustam aslında iyice açarsam netleşecek ama uygun deyildi o gün bakalım ilerleyen günlerde netleştiririm ileride

hepastios

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
abilerin gūlū basliga sizce yilanmi demisin..konudada bana gore yilan iste soyle boyle vesaire demisin.bide tek bulanik resim koymussun..ayrica yeni hobiseverde deilsin..bence kendi cezani kendin ver.
yada tum firuma cay demle atasta olsun yeni resimli konuyla
Eyvallah canın sağolsun çay deyil kahve bile yaparım ama yinede ben yılan gibi görüyorum fikirleriniz herdaim benim için çok deyerlidir saygılarımla

hepastios

Editör
Kayıtlı Kullanıcı

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Eyvallah canın sağolsun çay deyil kahve bile yaparım ama yinede ben yılan gibi görüyorum fikirleriniz herdaim benim için çok deyerlidir saygılarımla
kral adamsin kraall..senin tek bulanik resmini yirim ben..varsin seninkide yilan olsun canin sagolsun