• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sizlere danışalım,

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar tek resim, bir arkadaşım tesadüf çekmiş bende sizlerle paylaşayım dedim, doğal olmamalı, ama ne? hemen altından bir ırmak akıyor, aynı bölge 2 resim buyrun, güzelliğe

Ekli dosyalar

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Birinci fotonun arka plandaki kayalar traşlamamı, mevzular kopmuş orada.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
evet @The Thing ustam bende ona takıldım zaten, burda işlenmiş birşeyler var, altta direk, dayanak gibi duran taş diğerlerinden farklı yapıda; oraya gidersek netleşecek de gitmeden ön bilgi alabilirmiyiz dedim, teşekkürler abiciğim eyvallah,

Son düzenleme:

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kurulum itibari ile gözüme üç yerde ilişti , ikisi mezar " biri tuzaklı ", sonuncusu dere içinde ermeni tuzaklı.Üçüde bindirmeliydi vs.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kurulum itibari ile gözüme üç yerde ilişti , ikisi mezar " biri tuzaklı ", sonuncusu dere içinde ermeni tuzaklı.Üçüde bindirmeliydi vs.
[MENTION=22086]kaynak[/MENTION] abiciğim teşekkür ediyorum ilginiz için, çizme şansınız var mı? oldukça müsait bir yer, yaylalık olduğu için 8-9 ay buralar hep boştur

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Apollon abim siz gidince her şey sekillenecektir, o tonajlı kayayı o şekil tutturmuşlar vardır bir sebepi.

Metalicvoice

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
İlk attığınız resmin üst kısmı kanallar yukardan aşağıya işçilikli gibi. Aşağısı ise doğal oluşuma ters...

Ayrıca;
C7424388-0A12-4125-8EB8-61F82F1D1D90.jpeg

C92E3EFE-C5DF-4782-8E1E-59324ED09B9B.jpeg

İkinci redimde dikkat çeken yerler. Yakından incrlenmeli... Rastgele gardaşım...

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kaya ustası şov yapmış resmen :)))

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Metalicvoice teşekkürler kardeşim, sanki bu koyunların ardında büyük bir artı (HAÇ)var değil mi? siz orayı işaret etmişsiniz, @Keskingöz üstadım sizde detaylandırabilirmisiniz, ilginize teşekkürler, hayırlı geceler, abilerim

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@kaynak abiciğim teşekkür ediyorum ilginiz için, çizme şansınız var mı? oldukça müsait bir yer, yaylalık olduğu için 8-9 ay buralar hep boştur
Çizmekten ziyade bunun altı etüt yapılmalı olaki sinyal aldın olay çözülür diğer yönden cevresinde yani resimin arkasında kalan kısımlar var onlarıda netleştirmek lazım

Smokin

Moderatör
Moderatör
ustalar tek resim, bir arkadaşım tesadüf çekmiş bende sizlerle paylaşayım dedim, doğal olmamalı, ama ne? hemen altından bir ırmak akıyor, aynı bölge 2 resim buyrun, güzelliğe
Kayanın kendisi işarettir. Buranin haritası var ise ; bu üstte bindirilen taş haritanın kalbidir.

R00T

Profesyonel
Kayıtlı Kullanıcı
Koyunların arkasında ki kayalık alan dikkate alınmayı hak ediyor bence.Varsa tuzak illa kayada kesim bulunabilir.Kurgulama için bir yerler illa kesilip uydurulacak .Bu kısma yakın suya bakmak lazım kayalara basarak suyu geçme olayı var mı bu önemlidir.Geçit veren nokta mı.O zaman kayalık alanda sığınak gibi yerler anlam kazanacaktır.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bir resim daha

aynı yer arkası ırmak ve buraya yeni bu baraj yapıldı, HES barajı, @APOLLONUS üstadım teşekkür ediyorum eklenti açılmıyor maalesef, @Smokin ustam eyvallah yorum için çok değerli yorum, @R00T ustam size de teşekkür ediyorum, yüklediğim resimde çizdim ustalar benim için en dikkat çeken yerler bunlar, alttaki taşın yapı olarak da farklı olduğu oraya yerleştirildiği belli değil mi? bir de işlenmiş taşlar yerde atıl kalmış onlarda önemli, teecrübem doğadaki bu tarz taş çakıl yığınları sıralı dizili taşlar ille bir şeylere işarettir,

Ekli dosyalar

Son düzenleme: