• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

slm ustalarim

23gakkos23

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20180812_144736.jpg 20180812_144754.jpg20180812_144808.jpg

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Walla ustam hoşgeldin de resimde sadece dersimli hamit in sevdasını gördük.. Daha detaylı fotolar ve kısa öyküsünü yazıp yükleyiniz

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
A.S Hoşgeldin Kayalık alan güzel duruyor fakat etrafkıca resim çekmen gerek oyuk gibi olan yer yakın zamanda yapılmış gibi isimlerin olduğu yerden bahsediyorsan .

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Kaya yapısı mezara uygun lakin bu resimlere göre yer tayin etmek imkansız. Aşağıdan ve diğer yönlerden çevresi ile birlikte resimleyiniz. Hayırlı forumlar

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz.fotograflamayla ilgili forumumuzdaki bölümü okuyun.

zay46

Member
Kayıtlı Kullanıcı
el inancını, ideolojisini, felsefesini kayaya yazar, anlam katar kayaya bizde ise hamidi mehmeti selimi aşkının büyüklügünü yazar.fark büyük,
avrupa görmedim ama belgesellerde bakıyorum duvarlarda hep bir mesaj hep bir felsefe, hansın helenayı sevdigine dair bir mesaja henüz şahit olmadım.

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
el inancını, ideolojisini, felsefesini kayaya yazar, anlam katar kayaya bizde ise hamidi mehmeti selimi aşkının büyüklügünü yazar.fark büyük,
avrupa görmedim ama belgesellerde bakıyorum duvarlarda hep bir mesaj hep bir felsefe, hansın helenayı sevdigine dair bir mesaja henüz şahit olmadım.
O da bir felsefe o da bir mesaj ve anlam katıyor kayaya niye öyle diyorsun değerli kardeşim :) El ne demiş kimin umurunda eğer onların ideolojisi onları kurtarsaydı bizim hamidin orada şuanda adı olmazdı :) demek ki hamidin aşkı onların hayat felsefesini yenmişki işledikleri kayanın üzerinde hamit yazılıyor. Onlar uğraşa dursunlar elbet bir gün alayını ellerinden alacağız inşaEllah. Farklı bakış açısı için teşekkürler. Hayırlı forumlar