Slm ustalarım

Safakk

Bilgili Üye
Slm ustalarım çarık kaplumbağa 🐢 da kalp işareti sizce nedemek ne yapmak gerek resimde yükleyeceğim çekince yağmurlarda gidemiyorum şimdi

Safakk

Bilgili Üye
Slm arkadaşlar bu sitenin sahibi yöneticisi kimse benim üyeliğimi sonlandırmasını istiyorum bu sayfada dağa fazla kalmaya gerek görmüyorum eski ustalar eski tadı tuzu kalmamış beni silebilirsiniz burdan........

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Slm ustalarım çarık kaplumbağa 🐢 da kalp işareti sizce nedemek ne yapmak gerek resimde yükleyeceğim çekince yağmurlarda gidemiyorum şimdi
.
kaplumbağada olsa kurt ta olsa düz taş kayada olsa bayan mezarını temsil eder ... işçiliği kalitesi ortamı bayanın kraliçe ağanın hanımı komutanın hanımı lider vb gibi şeyleri verir ... mezar nerededir der isen kaplumbağadaki iz işaret emare ne var ise hatta kaplumbağanın komple kendisi 1 şeyler anlatıyor olabilir incelemek lazım .. bahsettiğim üzere biz fotonu bekleyelim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Slm arkadaşlar bu sitenin sahibi yöneticisi kimse benim üyeliğimi sonlandırmasını istiyorum bu sayfada dağa fazla kalmaya gerek görmüyorum eski ustalar eski tadı tuzu kalmamış beni silebilirsiniz burdan........
.
sitemiz de üyelik silme gibi 1 olay yoktur .. kendin girmez sin olur lazım olunca tekrar gelirsin. lazim olmaz ise lazım olana kadar beklersin .. .. ustam belki konuna geç cevab verilmiş hatta verilmemiş olabilir .. acele yok .. burada herkes. gönüllülük esasına göre yorum yapar .. inan canı gönülden 1 şeyler nasib olsun üyelerimize diye uğraşır bilgi paylaşır ... belki fotosuz olduğu için dikkate alıb yorum yapmamış ta olabilir işinde gücündedir belki hastadır belki. ? bilemeyiz .. ama acele yok ... biz ustalarımızı tecrübelilerimizi ve yardim isteyen arkadaşlarımızı da seviyoruz ..... bence darılıp kızma 1 gün lazım olur .... rast gelsin kardeşime

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kaplumbağa işaretinden daha sonuca ulaşan görmedim veya kaplumbağa işaretinin olduğu bölgede açılmış bir yerin fotoğrafını paylaşanıda görmedim ve kendi çekip çarık işareti diye paylaşılan fotoğraflarda çarıkta göremedim daha, genelde ya lapyadır ya dere yatağında bir oymadır vs... konunuza göz atmıştım daha öncede ama bu yorumu yapmak istemediğim için yazmamıştım belki fotoğraflarını yayınlayınlarsa daha güzel yorumlar yapabiliriz diye. Bende geçen hafta fotoğraflı konu açtım ve sadece iki arkadaş yorum yaptı görüşlerini bildirdi. Yani açılan konuya insanların diyecek birşeyi yoksa yapacak birşey yoktur ve bunda gönül koyacak bir durumda yom benim açımdan enazından ben öyle düşünüyorum.

westsilwer

Member
Kaplumbağa işareti çözülmesi en zor işaretlerin başında gelir hemen hemen..Kafası baktığı yön ayakları kuyrugu kabugundaki bölmelerin sayısı vb... her bir detay çok önemlidir kısacası kendisi zaten bir harita gibidir..Seni çok uğrastıracak

Safakk

Bilgili Üye
Kaplumbağa işaretinden daha sonuca ulaşan görmedim veya kaplumbağa işaretinin olduğu bölgede açılmış bir yerin fotoğrafını paylaşanıda görmedim ve kendi çekip çarık işareti diye paylaşılan fotoğraflarda çarıkta göremedim daha, genelde ya lapyadır ya dere yatağında bir oymadır vs... konunuza göz atmıştım daha öncede ama bu yorumu yapmak istemediğim için yazmamıştım belki fotoğraflarını yayınlayınlarsa daha güzel yorumlar yapabiliriz diye. Bende geçen hafta fotoğraflı konu açtım ve sadece iki arkadaş yorum yaptı görüşlerini bildirdi. Yani açılan konuya insanların diyecek birşeyi yoksa yapacak birşey yoktur ve bunda gönül koyacak bir durumda yom benim açımdan enazından ben öyle düşünüyorum.

Ekli dosyalar

Safakk

Bilgili Üye
Bunları yağmurdan zorda olsa çektik senin için usta tabiki tam istediğin gibi değil

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
.
1 ci resim kaya yapısı gereği doğal görünüyor iz işaret var ise incelemek lazım ... 2 ci resim işarete benziyor .. o üçgenin üzerinde ki işaret mi ?