Son aşama kaldi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
dddddddddddddddddddddddddddddddd.jpg

ustam bu işaretledikleri görmüşünüzdür.
Dikdörtgen içindekini anlayamadım.

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ben dikkat ettim de göremedim öyle birşey kardeşim

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15115]can5505[/MENTION] Nasil bir calişma yaptiniz son aşama kaldı konuyu biraz acarmısınız.

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
biz bu büyük kayanın altında girmeye çalıştık olmadı meğer tuzak buymuş kapı bu kayanın tam arkasında gördük nasıl gördük diye soracak olursan sağ tarafı boşalttık ordan gördük kapıyı hatta yan yarafında bile destekli taşlar var toplam 12.5 metre KazdıK

bu yer mağara tam orta kısmında kemeri bile var Çevresi hep kireç ve sarı toprak bide siyah toprak

bu büyük kayayla kapı arasında siyah toprak çıkardım Ve Son olarak bu büyük kayanın tam arkasında ama dibinde süt beyaz taş var

kanije

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12.5 metre biraz fazla olmuş üstad.bu çalışmayı sağ tarafa doğru kaydırmanızda yarar var.çünkü dizilim sağa doğru iniyor.birde bir çubukla bir boşluk bakın.

buranın işareti neydi?oyma mı?

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim oyma işaretiydi biz buraya görüntülü cihazla baktırdık 2 ci tuzağı çözememiştik meğer 2 ci tuzak bu kayaymış bu kayanın arkasında yapıştırma taşlar var bitanesi kapı gibi duruyor

dogacı

Member
Kayıtlı Kullanıcı
korkutmak ğibi olmasın burda diger varlıklardan var malda var 55

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
görüntülü cihaz dediğin hangi dedektör kardeşim yazarmısın

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
diğer varlıklar var derken anlamadım kardeşim

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
dedektörün ismini bilmiyorum kardeşim görüntülü cihaz leptopla geldi ist dan ermeni geldi onun görüntülü cihazıyla baktım

mavikorku

Moderatör
Moderatör
12,5 Metre dile kolay. Bu çalışma sırasında çıkan taşlar size aşağıdan haberler vermesi gerekiyor. Çıkan taşlarda dikkat ettiğiniz semboller kuş kurbağa kalp v.s benzerlikli taşlar çıkmadı mı?

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
burda bu taşa yapışık 3 tane oyma çıktı kardeşim ama ortasında cizgi vardı 2 tane oyması yanyana bir çizik diğer oymada cizginin diğer tarafındaydı

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ha bu arada unuttum söylemeyi burayı kazarken boş küpte çıktı 2 santimle 5 santim arasında kireç sarı toprak bide siyah toprak çıktı

siyah toprak bu büyük kayayla arka tarafında 15 santim genişliğinde ince bir tabaka çıktı
bunun cevresi zaten hep kireç çıktı zaten ful kireç basmışlar

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Onlara çok dikkat ediniz çıkan oymalar ve çizik size yönünüzü vermekle mükellef yardımcı işaretlerdir. Yolunuz doğru ama çıkan herşeyi fotolayın ve detaylı bakın çıkan ibareler yerin dibinin habercileridir. Küp olayı v.s gözünüze değerli gelen herşeyi ayırın bir köşeye. Toprak yapısı, çıkan ibareler size yön verir bunları unutmayın..