• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Son aşama kaldi

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
burda bu taşa yapışık 3 tane oyma çıktı kardeşim ama ortasında cizgi vardı 2 tane oyması yanyana bir çizik diğer oymada cizginin diğer tarafındaydı

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ha bu arada unuttum söylemeyi burayı kazarken boş küpte çıktı 2 santimle 5 santim arasında kireç sarı toprak bide siyah toprak çıktı

siyah toprak bu büyük kayayla arka tarafında 15 santim genişliğinde ince bir tabaka çıktı
bunun cevresi zaten hep kireç çıktı zaten ful kireç basmışlar

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Onlara çok dikkat ediniz çıkan oymalar ve çizik size yönünüzü vermekle mükellef yardımcı işaretlerdir. Yolunuz doğru ama çıkan herşeyi fotolayın ve detaylı bakın çıkan ibareler yerin dibinin habercileridir. Küp olayı v.s gözünüze değerli gelen herşeyi ayırın bir köşeye. Toprak yapısı, çıkan ibareler size yön verir bunları unutmayın..

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
evet biliyorum bu kayayı allah nasip ederse bu hafta içinde aşağı indirecez arka kısımdan girişe giricez

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
evet biliyorum bu kayayı allah nasip ederse bu hafta içinde aşağı indirecez arka kısımdan girişe giricez
ustam kolay gelsin,
çok emek vermişiniz.
Allah cc yüzünüzü güldürsün. Amin.

1- Bu gibi yerlerde; @Sedegor ustamız çok tecrübelidir. Epeydir sitede gözükmüyor. özelden yaz. buralardaysa sana yardımcı olabilir düşüncesindeyim.
2- Burası tahmininizden fazla tuzakla dolu olabilir, dikkat ve tedbiri elden hiç bırakmayınız.
3- Su tuzağına özellikle dikkat ediniz. Odaya geldiğinizde farklı bir taş görmeniz lazım. Şekli diğerlerinden farklıdır. Muhtemelen tahliye tıkacıdır.
4- Çalışma esnasında garip hadiseler oluyor mu? Olursa tedbirinizi muhakkak alınız.
5- özenle yapılan yerin malını almak o kadar kolay olmaz. Bunu bilerek ilerleyiniz. Acele etmeyiniz. İstişare etmeden, ufacık bir taşı dahi bu noktadan sonra yerinden oynatmayınız.
6- Hedefe ulaştığınızda inşallah, odaları terketmeden önce, gizli bölüm var mı? Başka bir odaya geçiş var mı? muhakkak kontrol ediniz.
Dananın Büyüğü sakın ola ahırda kalmasın inşallah.

Kolay Gelsin.

can5505

Member
Kayıtlı Kullanıcı
eyw kardeşim sağolasın garip hadiseler kapıya yönelince oldu dışarda gözetleme yapayım dedim kadın çocuk sesi çok gelmeye başladı sonrada kendi kendime dedim ki burda kadın cocuğun ne işi olur bakalım herşeyin hayırlısı

Üst Alt