• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

su tuzağına denk geldik

nasip1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu taş üstten çıktı biz şuan 3 mtredeyiz su tuzağı çıktı burası bir evin altı cihaz 4 mtrede öttü açtık horasanlar çıktı kaldırdık altından dere taşları çıktı onlarıda kaldırdık yoltarafından kanllar var luğam suyu gibi pis su geliyor kokuyor onun karşısında zemin çıktı sert bi zemin üstünde ve kazaken çok sayıda küp parçası dolurulmuş şekilde çıktı suyun geldiği yeri açmadık suyun geldiği yerlerden kanal yapşlar dere taşlarıyla dere taşlarının altından siyah taşlar çıktı oluk şeklinde dere taşlarıyla kanal yapılmış bu kanllar 2 parmak giricek şekilde üstünü açmadğmızda su gelmiyor çalışmaya başladığımızda su gelmeye başlıyor bu su kanllarının sol üstünden 10 cm sağlam bir küp bulduk bu nedir bide alt taraftan boşuk sesi geliyor teşkkürler

Ekli dosyalar

nasip1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
birde çok sayıda kemik çıktı farklı rasgele atılmış gibi

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Devam edin kardesim kum ve mucurda denk gelebilirsiniz sonrasinda yine horasan olma olasiligi var sonrasi hakkinizda hayirli olur INSALLAH c.c
Tahminim dogru yoldasiniz. Selametle

nasip1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadlar kumve mıcırıda geçtik altta odamı var bilmiyoruz daha önce hiç bir işim yoktu definyle alakalı bizim ev bizim tahminmize göre 300 yıllık dedemlerden önce bir türk aiile yaşıyomuş onlardan önceki aileler ermeni üç kardeşmiş bizim ev ortadaki ev köşe başı biz rüyada gördük sonra evi su bastı borular patladı bizde yerdek parkeleri söktük altından eski taşçıktı yerdeki çini taşları köşe üçgen yerde yotu yapılmamıştı ananeme sorduğumuzda orda ermenilrden kalma dolap olduğunu sölediler karşı odada taştan ocak vardı ben o boş yeri eşelemeye başladığımda doldurma oldunu gördüm açtım biraz sonra bi kaç tanıdık buldum çubuk getidiler onlar odlunu gösterdi sonra ben 2 mete açtım tekrar borular patladı kapamak xorunda kaldık sonra ddöktör getirdik ve 4 metrede olduğunu gördk sonra kazdık 3 metre alet sonrasında çalışmadı o alet kazıldıktan sonra çalışmıyormuş adını tam harılmıyom galiba arex 1600 dediler ve geldiğimiz konumda zemin çıktı ben son halinin fotolarını yayınlıcam inş zemin olan tarafa su basıyor kanallar var su geliyor sürekli

nasip1

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadlar kumve mıcırıda geçtik altta odamı var bilmiyoruz daha önce hiç bir işim yoktu definyle alakalı bizim ev bizim tahminmize göre 300 yıllık dedemlerden önce bir türk aiile yaşıyomuş onlardan önceki aileler ermeni üç kardeşmiş bizim ev ortadaki ev köşe başı biz rüyada gördük sonra evi su bastı borular patladı bizde yerdek parkeleri söktük altından eski taşçıktı yerdeki çini taşları köşe üçgen yerde yotu yapılmamıştı ananeme sorduğumuzda orda ermenilrden kalma dolap olduğunu sölediler karşı odada taştan ocak vardı ben o boş yeri eşelemeye başladığımda doldurma oldunu gördüm açtım biraz sonra bi kaç tanıdık buldum çubuk getidiler onlar odlunu gösterdi sonra ben 2 mete açtım tekrar borular patladı kapamak xorunda kaldık sonra ddöktör getirdik ve 4 metrede olduğunu gördk sonra kazdık 3 metre alet sonrasında çalışmadı o alet kazıldıktan sonra çalışmıyormuş adını tam harılmıyom galiba arex 1600 dediler ve geldiğimiz konumda zemin çıktı ben son halinin fotolarını yayınlıcam inş zemin olan tarafa su basıyor kanallar var su geliyor sürekli

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Selamunaleykum
Zemin dediginiz yere kazma vurunca cok kucuk parcami kopariyor. Yanilmiyorsam kille sikistirilmis toprak olasi ihtimaldir ortalama bir diz gdebilir, sonrasinda yine horasan cikabilir kardesim. Su girdimi isin icine calismak iskenceye doner. Imkaniniz varsa matkapla delin bosluga dusunce yilan kamera salin. Brkcll ustamizin dedigi gibi devam etmekten baska sansiniz yok. Calistiginiz yer evin dis duvarinin hemen yanimidir, ve evin bahcesi setlimidir, birazda evin ve evin etrafininda bilgisini verebilirmisiniz. Resimlerseniz katmanlarida acilan yerde gorebilirsek bizimde merakimiz giderilmis olur kardesim. Saglicakla selametle kal.

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kesinlikle devam edilmeli bulunulanların hepsi doğal şekilde orada toplanamaz sonuç yakın olsa gerek