Sunak Yıgma Yön Veren Hayvan İşareti

mezarciBaba

Engellendi
Selamun Aleykum ustalarım Dün Konu Acmıstım Bugün Araziye Bizzat Gittim Ve Kanallı sunagın Önünde Mezar Boslugu Yakaladım .. Ayrıca Birde Yan Tarafında Yön Veren Bir Hayvan İşaretine Rastladım Resimlerde Paylasrım Onunda Uzerinde Sunak Var Baktıgı Yönü Arastırdım Ormanın içinde Tas Yıgmayı Buldum 100 , 150 mtre mesafede( Taş yıgmanın Altında Mezar Boslugu Tespit ettim) Fakat degerli Tespiti Yapamadım ... Resimlerde Paylastım Sizce Hangisinden Baslamalıyım Hangisi Ümit verici Degerli Yorumlarınızı Bekliyorum Tesekkurler
[MENTION=15329]Mirkut[/MENTION] [MENTION=12576]poseidon2023[/MENTION] [MENTION=13767]ragıp[/MENTION] [MENTION=8616]tatar26[/MENTION]

Ekli dosyalar

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

ustam,
ilk resmi çözmüşsünüz, problem yok

benim dikkatimi çeken veya önemli gördüğüm bu hayvan
ustam. bu hayvan, bence yön vermiyor, mezar bekçisi
bu hayvanın arka hizasında, 10 metreye kadar boşluk bulursan
ne mutlu sana

selametle

mezarciBaba

Engellendi
[MENTION=13767]ragıp[/MENTION] ustam Tesekkur ederim Yorumun için İnşAllah Baska yorunlarda gelir Bölge oynanmamıs ve tektek çilik için cok uygun duruyor Arazıyı Dedktr ıle gezdım cok noktada sınyal aldım ama elimi surmedım

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

Ayrıca Birde Yan Tarafında Yön Veren Bir Hayvan İşaretine Rastladım Resimlerde Paylasrım Onunda Uzerinde Sunak Var Baktıgı Yönü Arastırdım Ormanın içinde Tas Yıgmayı Buldum 100 , 150 mtre mesafede( Taş yıgmanın Altında Mezar Boslugu Tespit ettim)

demişsiniz.
peki; Bu hayvanın üzerindeki sunakın fotoğrafeı var mı?
veya üzerindeki sunakın yönü nasıl?
hayvanın arkası değil mi?

selametle

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=12101]mezarciBaba[/MENTION] yüklediğiniz resimlerin üzerinde oynanmamış halinide yüklerseniz daha güzel olur bu haliyle yazılardan kayayı göremiyoruz kolay gelsin

mezarciBaba

Engellendi
Selamun Aleykum ekledim @ragıp ustam

PicsArt_08-20-01.43.50.jpg [MENTION=13767]ragıp[/MENTION]PicsArt_08-20-01.43.50.jpg

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Aleykumselam ustam. Cok degerli birsey oldugunu anlamak icin ayni bolgede 3 tane isaret figuru olmaliki burada gercekten degerli birseyler var diyebilelim. degerlimi degilmi hem figur olarak hemde konum olarak, bana kalirsa cokta degerli birseyler olacagi yonunde suphelerim var. Mezarlarin yerlerini zaten siz gormussunuz orada bir mezar daha olmali. Eger degerli tesbiti yapamamissaniz calisilacak yerler sizin icin supriz niteliginde olacak+ nasibinize ne varsa artik. Normalde degerlimi degilmi konularina girmem siz sormussunuz diye cevapladim. Umarim.muvaffak olursunuz. Selametle saglicakla kalin ustam

Pscyhe

Engellendi
hayvan betimlemesi bana köpek gibi geldi. köpekte sadık olduğundan sahibinden ayrılmaz o yüzden mezarı ya altında yada hemen önünde olması lazım. zaten cihazın göründüği alana bakarsak işlem yapmışlar sanki buraya. bence yığmayı değerlendirmeye alın burası götürüldüyse emeklere yazık olmasın

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Değerli ustam bir kaç soru soracağım, mezar tespitlerini çubukla mı yaptınız? Aynı zamanda değerli tespitini de çubukla mı yaptınız? Ayrıca makinanın değerli verdiği yerde çubuk ile de kontrol tespiti yaptınız mı? Bence yetersiz bir yüzeysel araştırma söz konusu. Eğer boşluklarda yani mezarlarda makina ile değerli kontorlü yaptıysanız o derinlikte makinanın yanılma payı çok yüksektir. Yok eğer boşluklarda çubuk ile değerli kontrolü yaptıysanız, çubukların sizde düzgün çalışıp çalışmadığını test etmek için makinanın da öttüğü yerde çubuk ile kontrol yapmanızı öneririm. Ayrıca hayvan figüründeki eğer sunak ise zaten [MENTION=11780]Pscyhe[/MENTION] ustamın da dediği gibi direk altında olma ihtimalini güçlendiriyor. Şayet bu emanet sandık ise aşağıda bir dere görünüyor galiba in oraya çay demle gelip hep beraber içelim :) Selametle

Suboxone

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Isaret köpek köpegin üstündeki sunak dediginiz yerin arkasında kaya ters v isareti yapıyor yönüde veren orası yani köpegin arka kısmı şunak olarak işaretlediğiniz yerin 20 30 cm sağı yön veriyor ters v isareti var