• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Tablo

Ahmett29

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elimizde resmi kayıtlı noter onaylı bir tablo var devlet kayıtlarında değeri 12 milyon dolar bu tabloya alıcı bulabilirmiyiz baya araştırdık bulamadık varmı güvenilir alıcı

kazama

??? ?????? ?????...
Süper Moderatör
Devlet kayıtlarında değeri varsa yasal yoldan karşılığını alabilirsiniz.Yasal olmayan yollardan ilerlerseniz hem tablonuz elinizden gider hemde canınız tehlikeye girer.
Site alım satım üzerine işleyiş yapmıyor .

sandalci14

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
kardesim 1000 tl ye dedektor satiyorsun sanki.karanlik kuyuya tas attin.yanlus anlama bunun dolandiricisi var mafyasi var riskli isler.muzayedelere gidebilirsiniz.

Cemov

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Elimizde resmi kayıtlı noter onaylı bir tablo var devlet kayıtlarında değeri 12 milyon dolar bu tabloya alıcı bulabilirmiyiz baya araştırdık bulamadık varmı güvenilir alıcı
Sizde yedi emin olarak mı duruyor. Yada devletin hangi birimi bu tarz fiyat biçip noterde tasdikleyip geri iade ediyor sahibine. Bana ilginç geldi.

sandalci14

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
tabloyu merak ettim resmini bir paylasirmisin sakincasi yoksa imzali bolumle beraber.nasil olsa fiyati yazmissin.

alaçamlı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kuzu aç kurtların arasına girmiş,anamı gördünüz mü demiş.senin ki de ona benzedi.yani burası satış yapılan bi yer de değil.kimin kim olduğunu da bilen yok.güvenilir,özü sözü doğru dostlarımız da var elbet.ama burada ne dolandırıcılar,ne imitasyonlar gördü bu gözler.tabloyu alıp pazarda dolaştırsan daha az riskli olurdu herhalde.gerçekten samimiysen tanıdığım bir kaç art galeri var.satışta da seve seve yardımcı olurum.ama yok ben müşteri arıyorum dersen,bu işler öyle değil.yapılacak şey bir galeriye giderek eserin satılık olduğunu,fiyatını söylemek.ayrıca bakanlıktan onaylı izin belgen olmalı.ne malum çalıntı olmadığı.bide burası floransa değil ,zengin koleksiyoncu arıyorsun.demem o ki bi galeriye giderek elindeki eseri satmak istediğini söylüyorsun.onlar sana aracı oluyor.bir müzaide ,esere uygun parçaların satıldığı bir müzaide parçaya talip oluyor.randevu alınıyor.muhtemelen bu müzaideler yurt dışında oluyor.bir avukatla da bu işleri halledebilirsin.noterden eserin sahibi olduğuna dair belge isteniyor.bu prosedürlerin hiç birini bilmiyorsan kendi başına satma derim.zira başını aşırı büyük bir belaya sokarsın.bi de fiyatı uçuk bunun.yani araba galerin var,ehliyetin yok.fazla kuşku uyandırıyor.samimiysen,bu tip bir şeyin varsa bakanlıktan da sana seve seve yardımcı olurlar.yok illa biri aracı olsun dersen valla ben seve seve aracı olurum....

Üst Alt