Tamamen Özel Bir Yazilim

man_correct

Bilgili Üye
.............

Moderatör tarafında düzenlendi:

man_correct

Bilgili Üye
Burda ise yaramaz binlerce dedektor reklami verip kendi sitenin üyesinin yapacağı ticareti engellemeye calisiyorsan ozaman senin ticaret anlayışında bir sorun var ve bu durumu kendi çıkarların açısından kullandigin için ve buranın bir forum olduğunu unuttugun icin bence büyük bir sorun var sorun benim cihaz satmak istememmi yoksa herkesin verdiği paranın hakkını almasını istememmii

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burda ise yaramaz binlerce dedektor reklami verip kendi sitenin üyesinin yapacağı ticareti engellemeye calisiyorsan ozaman senin ticaret anlayışında bir sorun var ve bu durumu kendi çıkarların açısından kullandigin için ve buranın bir forum olduğunu unuttugun icin bence büyük bir sorun var sorun benim cihaz satmak istememmi yoksa herkesin verdiği paranın hakkını almasını istememmii
Sorun orada zaten burası ticaret merkezi yada alım satım merkezi değildir. Burası soruların cevap bulduğu ve alım satımın tamamen yasak olduğu bir forumdur. Reklamlara gelince orası benide alakadar eden bir durum değildir. P yüzden satmak istediğin şeyleri bu formun dışında bırakmak zorundasın.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Sende sponsor ol, siteye destek ver, sana da izin verilsin :))
Bu site su yakmıyor ya :)) elbet bunun da bi gideri var. Birazcık parana kıy bakalım :))