• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

TANIŞMA ve DANIŞMA ?

kaan5557

Engellendi
Aşk olsun ustam, oldu mu şimdi yani ?

İşin özü aslında evet verdiğiniz cevap fizik kanunlarına göre doğrudur, ben de biliyorum
fakat siz fizikçisiniz, bırakın soruyu çubuk ustaları cevaplasın, soru onlara geldi.
Bırakın güzel güzel teoremler geliştirsinler de mi ya ...
:230:

Evet ustam bıraksaydık ilk iyonlardan bahsedeceklerdi..Sanki iyon nedir biliyorlarmış gibi..onlar için metallerin iyonları..bazen köpek gibi koku almak bazen frekans yaymak bazende mıknatıs demektir...:D

Zakola

Yeni Üye
Slm yeniyim ... fotograflar nasil burda görunur yapa bilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
C

caution

Misafir
+1
Fizikte bir çok kanun vardır, mesela suyun kaldırma kanunu;
Su, kendi yoğunluğundan da az yoğunluğa sahip olan cisimleri, yüzeyine doğru itmektedir.
Yoğunluk farklılıklarından ortaya çıkan itme kuvveti etkisiyle cisim yüzmeye başlar.

Şimdi soru gayet basit ve net;

Çubukların şekil almasına ya da dönmesine sebep olan kuvvet nedir ?

Bu soruya bilimsel yanıt verebilecek gerçek çubuk ustaları aranıyor.
Hatta videolu deneyle net olarak ispatlayacak arkadaşa ben henüz
yeni aldığım dedektörümü hediye edeceğim.
Hodri meydan ...

:322:

abi neydi cihazın senin ambalajını falan atmadın değil mi fazlada kullanma eskimesin

yakında geliyor cubuk olayı haber edim şimdiden:244:

SelçuK

DogacıyıZ
Hoş geldiniz Tevafuk ben araziye çıkar çalışmalar yaparım.
Profesyonel araştırmalar çalışmalar yaparım.
En güvendiğiniz cihazları bana verirmisiniz,çalışmalarımızda kullanmak ve videolarını çekebilmem için size ücretini bırakırım arazi şartlarına uymasa iade edebilmek kaydı ile

Dadas25

Aktif Üye
Su ise kesin bir cevap alamadim ona yanarim arkadas :) Bir sürü yorum okudum hatta yüzlerce yorum okudum birindede su cihaz su kadar derinlikte ise yarar die net bi cvp verinde kurtulayim su dertten yüzlerce marka model yazip duruluyor beni marka mideli ilgilendirmiyor ise yarasin yeter bana . Birde toprak yapisi kaya yapisi yok minarel bir suru sey okudukca kafam karisti sizin yüzünüzden bir cihaz alamadim :zuhaha::zuhaha: Şimdi size cok açik ve net bir soru soruyorum ALLAH aşkina sizde net bir cevap verin Erzurum sartlarinda bana 3 mt ye kadar sonuc alabilecegim bir cihaz onerin. Saygilar!

burak020202

Engellendi
Dadas25 3 metrede pulse cihaz zor iş yapar lorenzde dahil buna kazan olması lazım altta onda milyon da bir olacak şey