Tanışma

mhmt65

Aktif Üye
Ustalarım ben 2015 ten beri bu siteye üyeyim tabi ara ara girerim ve bu sitede kimseyi tanımıyorum kendi fikrimce burası bir aile birbirimizi tanımak güzel olur diye düşündüm o yüzden böyle bi konu açtım kendini tanıtmak isteyen ustalarımız tanışmış olur. Ben 30 yaşındayım aslen vanlıyım istanbulda oturuyorum inşaat işiyle uğraşıyorum ama tabi şuan iş yok sevdiğim define işiyle uğraşıyorum. kahkaha

sepetkaya

Editör
mhmt65 ustam merhabalar, aynen dediğin gibi tam bir aile ortamıdır, bunu aramızdaki sevgiye saygıya hoşgörüye, borçluyuz elhamdülillah, bu sitede bu ortamda bilgi paylaşman, bilgi sağlaman dileklerimle hoşgelmişsin...

mhmt65

Aktif Üye
mhmt65 ustam merhabalar, aynen dediğin gibi tam bir aile ortamıdır, bunu aramızdaki sevgiye saygıya hoşgörüye, borçluyuz elhamdülillah, bu sitede bu ortamda bilgi paylaşman, bilgi sağlaman dileklerimle hoşgelmişsin...
Kendini tanıtırmısın ustam

Smokin

Moderatör
Moderatör
Evvela aramıza hoşgeldin sefalar getirdin. ;)

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Ben Aydın didim de yaşıyorum adim Barış..öncelik aramiza hosgeldin kardesim.oldum olasi tarihi seven biri olarak bu meslege gonul vermis biriyim yakin olan tanismak isteyen arkadaslara kapim her zaman aciktir elimden geldigince hic bir menfaat beklentisi olmadan yardimci olurum Allah in izniyle..

hayalsaati

Bilgili Üye
Şahin- Kayseri Edebiyat öğretmeniyim iki ay kaldı kısmetse emekliliğe. Üniversite yıllarında merak salmıştım bu işlere. İş güç başka iller derken bir şeyler eksik kalmıştı. Çok gezmiş çok yerler keşfetmiştim. Bu yıl memlekete döndüm yerleştim. Yarım kalan yerden devam dedim. Benimki maddi bir beklenti değil. Biraz hobi biraz maceracılık.

Uçuk61

Member
Bende Trabzon61 luyum ,ismim zuleyha her nekadar siz degerli ustalar gibi bu ise vakit ayiramasam da ilgi alanima giriyor ,acemi sansi olur derler nasil Alanya da sikke bulmuşsam bakarsınız ayagim gezerken bir küp'e takılır neden olmasın :))

mhmt65

Aktif Üye
İnşallah kardeşim neden olmasın kahkaha

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam samimi hava olsun demisin dee bu sektorde zoor..sanki cia fbi heran takipteymis gibi korkii millet amman adimiz cikmasin konu komsu duymasin defineye ilgimizi.. zihniyeti var.hakli olarak..cunku adin ciktimi inmii assagiya.toplumun deger yargilari tabulari var..mesela seni ani harabelerinin etrafinda cekicle gorseler..vay haline.olene kadar defineci yaftasini yersin.bi olayda sen ilk akla gelirsin..oyuzden mynetokey deki gibi burda tanisma olmaz...anca benimgibi sivrilen adim cikcak endisesi olmayan lar.isterse yazar.....adim Ali antalyadayim busiteye bi sene once geldim diger hicbir emsal sitede uyeligim yok.cunku bura en kalitelisi...aslen gaziantepliyim.bayilirim bu sektore amator manuel elizabeth takilirim.felegin cemberinden 2.tur gectim.3. turdayim...taklacilari ve yontemlerini ifsaa etmeyi severim..okyanusa dusen bozuk paranin sesini 6 km den duyarim...cok arastirir ve bildigimi paylasirim.eskiya isinden nefret ederim.uyandiryiim.kahkaha. yarismaci arkadaslara basarilar dilerim