Tarlada bulduğum delikli küçük para

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bozoklu ustam saygılar.
Aeolis kyme sirkesi mö 250 civari
Link:https://www.vcoins.com/en/stores/numiscorner/239/product/aeolis_kyme_bronze_kyme__bronze_bmc_60_689/692315/Default.aspx Aeneas ustam tarla Kemalpaşa civarında ise bir dolaşalım.bendeki cihazdan ne uçan ne kaçan kurtulur.
Ama tahminim siz yukarlarda Aliağa taraflarindasiniz
Ustam geldim döndüm tanışmak nasip olmadı aliağa da okadar gezilecek yerler varki şakran tarafı özellikle yığmalar açık oda lar şakrana gider iken alıagdan sol tarafa düşüyor tepeler yığmalar gezmek için bergama mükemmel bi yer ama dolaşmak içinde şakran selam vede saygilarumla

poseidon2023

Uzman
cıktıgı araziyin resimlerini cekin ne var bakalım

Aeneas

Yeni Üye
Yarın detaylı bilgi vereyim üstadlar

Dampiel

Aktif Üye

İstanBoLu

Member
ıYı ustam dedektör ne kullanıyorsunuz bende almayı düşünüyorum eğer memnunsaniz bende sizdekine yönelirim fiyat bütçemi aşmazsa

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Whites 6000 pro xl.bu kadar mükemmel cihaz yok.stabil sesi duyduğumda ve ibnenin stabilize kaldığını gördüğümde eminim ki cebime birşey koyacam.
En ince ayarları yapıp hurdalikta bile sikke arayabilirsin.
Reklam yapmak istemiyorum ama bir çok cihaz kullandım.en son garret at pro kullandım.ama 6000 xl efsane.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Whites 6000 pro xl.bu kadar mükemmel cihaz yok.stabil sesi duyduğumda ve ibnenin stabilize kaldığını gördüğümde eminim ki cebime birşey koyacam.
Reklam yapmak istemiyorum ama bir çok cihaz kullandım.en son garret at pro kullandım.ama 6000 xl efsane.
ustam onlar hep stabilize kaliyi zaten.aliskamliktandir.kahkaha

İstanBoLu

Member
ustam at pro bakiyordum birde nel tornado başlık alırım diyordum siz çok memnun kalmamissiniz biraz sizin makinenizede bakayım aklimda kalmasin arastirayim

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
At pro güzel makina tavsiye ederim.ama şöyle örnek vereyi 75 model mercedes (whites 6000 pro xl) ile 0 kilometre clio (at pro) gibi.ikiside araba ikiside gidiyor.ama sürüş keyfi bambaşka