• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Taş ne anlama geliyor

hipokrat 12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 metre aşağıdan çıktı bu taş

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

svs

Engellendi
Bunu Allahın hiçbir kulu açiklayamaz kardes. O tasin altindan ne cikti neye dayanarak kazdiniz ? Dedektor varmiydi ve öttümü ? O taşın altinda.ne vardi kazdiginiz topragin her kuregine dedektor tuttunuzmu ?

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Yok böyle bir şey. Beni kızdırmayı başaran ilk fotoğraf oldu bu! Bir kere sitede çalışma sırasında kullandığınız malzemeyi göstermek yasak. Bunun için uyarı cezası aldınız. Ayrıca tek bir fotoğrafla neyi teşkil ettiği bilinemeyecek bir kayayı soruyorsun. Üstelik düşüncesizce bir vaziyette kas gösterisi mi yapıyorsunuz nedir bu efendim? Sitede bayan üyelerimiz de var. Buna göre davranalım lütfen.

Size sevgiler yok!

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Açıklama yaparsaniz bura ile alakali birşey söylenir

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu taş 2 ayağın ortasında topragın mı artık külün mü kilin mi içinde saplı duruyor oyle.Görünen bu .. [MENTION=5312]solcer1453[/MENTION] lütfen gerekli açıklama ve usulünce resimleme ile tekrar konunuzu güncellerseniz daha uygun olacaktır.Gerekli yardımı alabilmek için lütfen bunları yapınız .

Hezarfen

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bildiğimiz taş.

hipokrat 12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamınaleyküm

IMG_1249.JPGBir metre aşağıdan çıktı nedir acaba

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam. Başka bir fotoğrafla mı geldin şimdi dostum? :)

Son düzenleme:

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=5312]solcer1453[/MENTION] anladığım kadarıyla daha önce açılmış bir konu ve sonuca ulaşılmış gibi . Konuları birleştirdim

hipokrat 12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arazide yamaçta 1.5 metreye 1.5 metre çökmüş biryer çubuk tuttum eştim o taş çıktı şüphelendim

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Arazide yamaçta 1.5 metreye 1.5 metre çökmüş biryer çubuk tuttum eştim o taş çıktı şüphelendim

Değerli ve boşluk devam ediyorsa daha ilerleyin.. Yorumlanacak birşey yok şuan da . Gözle görülür birşey olsa yorum yapılsın . Daha öncede paylaşmış ve ustalardan yorum almışsınız . Farklı birşey yok ortada aynı şey .

hipokrat 12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yen'i başladım o taş olduğu gibi aşağıya iniyor bu siteden bir arkadaş söyledi bende işlem yaptım giriş var dedi

hipokrat 12

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fazla tecrübeli biri değilim sizin kadar değerli bilgilerinizden birşeyler kaparız belki.aranan bir yer ama insan tek başına bir yapamıyor

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Fazla tecrübeli biri değilim sizin kadar değerli bilgilerinizden birşeyler kaparız belki.aranan bir yer ama insan tek başına bir yapamıyor
Burası ermeni evinin olduğu yermi diğer konunla birleştirelimmi V işaretini bulduğun konunla.