Tas para

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Para değil.Bildiğimiz Taş.

Haruntas1

Yeni Üye
Para değil.Bildiğimiz Taş.
Hocam deriye sarılı halde 420 adet cikmis normal tasi niye sarıp saklarlar ben anlam veremedim burdaki üstadlara sormak istedim şekilleri düzgün hepsinin hemen hemen yakın boydâlar tılsımla değişme ihtimali varmı

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Hocam deriye sarılı halde 420 adet cikmis normal tasi niye sarıp saklarlar ben anlam veremedim burdaki üstadlara sormak istedim şekilleri düzgün hepsinin hemen hemen yakın boydâlar tılsımla değişme ihtimali varmı
Normal heykelleri, sikkeleri de saklıyorlar veya toprağa gömüyorlar can sıkıntısından mesela.Para kategorisinde değildir paylaştığınız görsel.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üç beş sene önce bende bulmuştum 12 adet küçükten büyüğe kadar ayrı boylarda. Bende para olduğunu düşünmüştüm ama bir sonuca ulaşamadım. Tılsımla alakalı bir durum söz konusu değildir.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ilginç bir durum, bence bu çıkan taşların altındaçevresinde başka bişe varmı? şifre olabilir, mesela denir ki boş küp gömülü bulursanız devamındaçevresindedolusu vardır , bu da onun gibi bir konu olabilir, daha iyi etüd yapın çevresinde kardeş tılsımla olur mu? bilemeyiz, yani ne dersek yalan olur, canlı şahit olması lazımben böyleolduğunu gördüm, o zaman inandırıcı olur kolay gelsin