• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Taş üzerinde hafif oyma

Topraksizaga

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20190311_130029.jpg

Beyler bu taş eski bi yerleşim alanında taş diğerlerinin hepsinden farklı ve üzerinde hafif oymalar var sizce anlamı ne olabilir

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Mezar vurgusu var kardeş

Topraksizaga

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad cihaz bu taşın tam altında altın var diyor ve bu alanda hiç çalışma yapılmamış daha önce sizce taşın altında olması mantıklımı olabilirmi bide taşın ön tarafında bronz arka tarafındada gümüş var diyor

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Hediye babında birşey varsa? öndeki ufaklı kaya diğim altını açar bakarsınız ama ana kayanın altında düşünmüyorum

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu resmin alt orta merkezden diğim sağ ve sola üç metrede boşluk etütü yapınız

Topraksizaga

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yok boşluk etütü yaptım yoktu dediğim gibi çok kuvvetli altın gümüş bronz değeri veriyor bu attığım kaya değil zaten toprak üstünde büyük bi taş üç değerin arasıda pek yok 30 santim var en fazla altın bronz ve gümüş ne varsa toprak içindedir derin olduğunu zannetmiyorum siz değerli arkadaşların tavsiyelerini almak istiyorum

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Şüphe doğrultusunda hareketle aklınız geride kalmasın :)

Meltun

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstad cihaz bu taşın tam altında altın var diyor ve bu alanda hiç çalışma yapılmamış daha önce sizce taşın altında olması mantıklımı olabilirmi bide taşın ön tarafında bronz arka tarafındada gümüş var diyor
Eğer altın ,gümüş ve bronz sinyali alıyorsanız kayanın oluşumunda ki mineralleri tespit etmiş olma ihtimaliniz çok yüksek

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Makineni sen daha iyi tanıyorsun, ama bu gariban oymaya göre de çok demiş be.

kaynak

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kaya türleri arasında özellikle gümüş partiküllerine çok sık rastlanır bunlar aklınızda bulunsun.Kayaç etütleri bir anlamda sıkıntılıdır.

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Yok boşluk etütü yaptım yoktu dediğim gibi çok kuvvetli altın gümüş bronz değeri veriyor bu attığım kaya değil zaten toprak üstünde büyük bi taş üç değerin arasıda pek yok 30 santim var en fazla altın bronz ve gümüş ne varsa toprak içindedir derin olduğunu zannetmiyorum siz değerli arkadaşların tavsiyelerini almak istiyorum
bunlar lapyadır
cihazınıza güveniyorsanız sinyali değerlendirin derim