• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Taştaki işaret ne olabilir ?

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar merhaba.
Bu resim köyün tepesinde manzaralı bir yerde çekildi. Farklı yorumlar aldım , Oda ,tünel gibi ? Sizide dinlemek isterim.. Bir yardımcı olun lütfen

Ekli dosyalar

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Birkac metre sagindan yada solundan giris bak kardesim, isaretin oldugu kayada yine uzaklasmadan assagiya dogru duzenli duzensiz parmak ucu kalinligida kanalllar veriyorsa hemen altina bakabilirsin. Cubuk ve cihazla daha rahat bulunabilir. Selametle kal

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Birşeyler söylemek için son derece yetersiz işaret ve resim

carsambali

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
tek resim,o da flu:244:detaylu uzak yakın çekim ve etraflıca resimler yüklenirse sağlıklı fikirler beyan edilebilir...

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birkac metre sagindan yada solundan giris bak kardesim, isaretin oldugu kayada yine uzaklasmadan assagiya dogru duzenli duzensiz parmak ucu kalinligida kanalllar veriyorsa hemen altina bakabilirsin. Cubuk ve cihazla daha rahat bulunabilir. Selametle kal
ustam teşekkürler. Bazi arkadaslar dogal diyor neden anlamadim..

TANRIDAGI

Engellendi
arkadasim her gozun bakis acisi farklidir. kimine gore dogal gorunur, kimine gorede super iscilik. yardim isteyen kisi her iki gorusude harmanlayarak kendi rotasini cizmelidir. istedigimiz yaklasimda bulunmayanin agzina kutsal kurekle vuramayiz sonucta. cevresinde belirgin baska isaret yoksa bencede dogal gorunuyor. cunku bize servis ettigin tek ve flu bir resim uzerinden yorum yapabiliyorum. saygilar.

reletec

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadasim her gozun bakis acisi farklidir. kimine gore dogal gorunur, kimine gorede super iscilik. yardim isteyen kisi her iki gorusude harmanlayarak kendi rotasini cizmelidir. istedigimiz yaklasimda bulunmayanin agzina kutsal kurekle vuramayiz sonucta. cevresinde belirgin baska isaret yoksa bencede dogal gorunuyor. cunku bize servis ettigin tek ve flu bir resim uzerinden yorum yapabiliyorum. saygilar.
başka foto yok malesef memlekette değilim. Tesekkurler yorumlariniz icin