Tavuk

R

remuss

Guest
Bu konu yazıldı çizildi burada geçmişte işlendi millet elinden geleni yaptı şimdi aratıp buldurma beni milleti de boşa egleme

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Bu konu yazıldı çizildi burada geçmişte işlendi millet elinden geleni yaptı şimdi aratıp buldurma beni milleti de boşa egleme
Aynen. Tavuk değil ayrıca. Bunun bşr kuş türü olduğu yazıldı. Keklik gibi bir şey.

Sevgiler.

Üskupli-Arnavud

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Üskupli-Arnavud

dostum
konu enflasonu yaratacaksın
:20:

ne cevherler varmış sende

Abi cim daha neler var bende bu biśey degil, ne baška yerlere var benden šašitiracaksin, tamm bir buyuk gemi, Fatmanin mezari 100% de 99.9 bulmuštuk! Sabir yapiyoruc cunku kar var orda belki Ramazanin sonraki gidicem! Butun bu resimleri ne cekmisim degil cok uzak bir birine! Selametlen iyi kalin

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu bildiğin yüzen ördek. Tavukla hiç alakası yoktur.

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15536]Üskupli-Arnavud[/MENTION] bu konu daha önce başka bir üye tarafından işlendi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin

Bir görsel, resim daha önce konu edildiyse; sonradan başka birileri tarafından tekrar gündeme getirilmesi çok sıkıntılı bir durum:

1-İlk yayınlayanla son yayınlayan aynı kişi ise; Ve bu zamana kadar hiçbir işlem yapmadıysa bu konuya emek harcamak bence uygun değildir.
2-Ayrı ayrı kişilerse, en son yayınlayan bu resmi nereden almıştır?
3-Niyet nedir?
Ben sevmem böyle bıcırıklı işleri. Tek resim her zaman ve her açıdan sıkıntılıdır zaten.
O papaz resmini ben daha önce gördüm. Amma nerede gördüm çıkartamadım.
3-5 bardak çay içince belki aklıma gelir. Hatırlarsam link veririm inşallah.

ÖMER HATTAB

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bunlar tavuk değil kuş yuvası
bunların yılanıda vardır ki var yuvaya seldırır
mezar işaretleri.

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kaya yapısı harç gibi

Ekli dosyalar

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
önçe sana bi gözlük gerek

alttaki oturan kuşta müjde olmalı

IMG_1044.JPG

Amenhotep

Member
Kayıtlı Kullanıcı
swd.jpg

erer.jpg

Arkadaşlar gerçekten burada ve bu alemde yeni olmama rağmen ustalarımdan öğrendiğim kadarı ile ben de gördüğümü işaretlemek istedim.. Hata varsa affola. Misal bu kanatlı kara tavuk veya keklik olabilir bu iki hayvan binlerce yıldır insanlar tarafından beslenmiş ehlileştirilmiş ve etlerinin lezzetli oluşundan dolayı hep el üstünden tutulmuş hayvanlardır.. Belki bu hayvanın baktığı yerde bir ağaç var ve sanki çizdiğim gibi bir dalın üstünden bakınıyor.. Dalın altında da ağacın altında teslim olmuş bir yırtıcı figürü var sanki..

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
burda her kez saygı cercevesi içinde herkeze yazabilir sen az biliyon sen çok biliyon diy bir şey yok gördügünü bildini yazacaksın @Amenhotep

1.jpg

2.jpg