Taze Kabartma Balık Buldum

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Bu balık en son buldugum taze balık ustalarım, birazcık deforme olmuş ama, hala çok net, yıllar a meydan okumuş, o da inşallah nasibimizdedir, ustalar bu balığın 50 metre gerisinde büyük bir ırmağın su gözü var, balığın hemen altın da üç adet uzunca çizgi var, balığın önünde taşın üstünde bir büyük kanal gibi oyma var, son olarak balığın önünde çubukla değerli tesbiti yaptım, bunun derinliği ne kadar olur, ama çubuk 50,60 metreden direk orayı gösteriyor ve oraya götürüyor, hepinize selamlar saygılar iyi bayramlar

Mamos

Engellendi
Apollon balık bunun neresinde çözemedim doğrusu :)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ermeni bölgesinde misin? Öyle ise Aradığın sarı değil boşa uğraşma sarı ile. Detaylı foto gönder yardımcı olayım

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla durust olmak gerekirse bende gormedim baligi..ama ilk resimde solda ortada olan iki kesme yada oyma gibi olan yerler daha dikkatimi cekti onlarin daha yakin resmi olsa gormek gerekir

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ermeni bölgesinde misin? Öyle ise Aradığın sarı değil boşa uğraşma sarı ile. Detaylı foto gönder yardımcı olayım
Keskingöz ustam burda ne olur peki, sarı aldım elime gümüş çubuk direk oraaya götürdü her yönden, önünden yol geçiyor yol ile kaya arasında bir yeri yani kayanın 5 6 metre önünü gösteriyor çubuk, bölgede tabii ki ermeniler yaşamışlar ama roma eserleri de çok bulunuyor bu bölgede, ustam bir kaç resim daha atacam inşallah ilginize teşekkürler saygılar

Keskingöz

Süper Moderatör
@Keskingöz ustam burda ne olur peki, sarı aldım elime gümüş çubuk direk oraaya götürdü her yönden, önünden yol geçiyor yol ile kaya arasında bir yeri yani kayanın 5 6 metre önünü gösteriyor çubuk, bölgede tabii ki ermeniler yaşamışlar ama roma eserleri de çok bulunuyor bu bölgede, ustam bir kaç resim daha atacam inşallah ilginize teşekkürler saygılar
balığın fotoğrafa göre biraz tahrip olmuş. Çubuğun seni götürdüğü yer minareldir. Bu balığın ürünü elmastır. Ufacık bir ürün. Dediğim gibi detaylı bir fotoğraf ya da video sunumu yap sana yardımcı olayım. Elmas frekans yaymadığı için çubuk cihaz gitmez kardeşim. Fotoğrafta gördüklerin bizzat benim bölgemden. 2. Fotoğrafın ürünü sarıdır ama tek balık kabartma ya da oyma ürünü elmastır. Eğer soyulmamış ise, 20 dakikalık işin var. Kolay gelsin.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
balığın fotoğrafa göre biraz tahrip olmuş. Çubuğun seni götürdüğü yer minareldir. Bu balığın ürünü elmastır. Ufacık bir ürün. Dediğim gibi detaylı bir fotoğraf ya da video sunumu yap sana yardımcı olayım. Elmas frekans yaymadığı için çubuk cihaz gitmez kardeşim. Fotoğrafta gördüklerin bizzat benim bölgemden. 2. Fotoğrafın ürünü sarıdır ama tek balık kabartma ya da oyma ürünü elmastır. Eğer soyulmamış ise, 20 dakikalık işin var. Kolay gelsin.
Keskingöz ustam anladım, gerçekten hayran kaldım, nasıl resim atayım, yada video, çevre mi ? İşaretin olduğu kayanın resimleri ya da videosunu mu atayım, teşekkür ediyorum, ustam benim

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim sadece benziyor.
Saygılar ve sevgiler.

Keskingöz

Süper Moderatör
@Keskingöz ustam anladım, gerçekten hayran kaldım, nasıl resim atayım, yada video, çevre mi ? İşaretin olduğu kayanın resimleri ya da videosunu mu atayım, teşekkür ediyorum, ustam benim
İşaretin olduğu Kaya’yı ve çevresindeki kayaları. Toprakla işin yok.
Unutma tek figür kayada, çift figür toprakta :)