Tek tekçilerr

DİVANE

Moderatör
Moderatör
müzeye verdiği içinmi konuşmuyorsun

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunun gibi 130 parça müzeye verdim. en doğrusunu yapmış arkadaşın. Maddi olarak bir kaybın yok, elinde bulunsa riske girerdin

iskenderking

Member
Satukbuğra adı güzel üstat makinanın markası nedir acaba hangi modeli vs bilği verirsen sevinirim

SatukBuğra

Member
Garrret 300 i karma coil başlık 33 dd aslan iskender

Son düzenleme:

İndiana jones

Editör
Garrret 300 i karma coil başlık 33 dd aslan iskender
Üstat altın,bronz,değerli,demir,kıymetli ayırım modu varmı madenlerın üstüne dedektörü hızlıca sağ sol yaptıdın zaman başlığı yakalıyormu madenleri veyahutta kurşun bakır gibi cisimlere demirdiye değersiz diye pas geçtiği oluyormu biraz özelliklerini açsanız iyi olur

SatukBuğra

Member
Üstat altın,bronz,değerli,demir,kıymetli ayırım modu varmı madenlerın üstüne dedektörü hızlıca sağ sol yaptıdın zaman başlığı yakalıyormu madenleri veyahutta kurşun bakır gibi cisimlere demirdiye değersiz diye pas geçtiği oluyormu biraz özelliklerini açsanız iyi olur
Ustam bu makinede ekran ın pek önemi yok çalışma sistemi şudur başka bişey yapmama gerek yok başlığın bağlantı vidası plastik çok sıkma gerekli hazırlığı yaptın çıktın daha sonra makinenin açtın modu zero disc olacak , sensivty hassasiyeti iki tane düşük olacak, makineyi 5 cm topraktan yukarıda tutacaksın sallamaya başlayacaksın sağa sola doğru daha sonra sinyal aldığın yerde pint point var ona basılı tutarak noktalama yapacaksın ekranda siyah kutucuklar çıkıyor ful olduğu yerdedir aradığın metal başlığın tam ortasından alırsın paslı çivi demirde bozuk ses verir bronzdan canlı drin drin :) yapar altın gümüşte daha tok seri çıldırı gibi drin drin drin :) yapar bira kapaklarında bu sesi yapar ama arada % 70 ile %87 yapar sahilde calışacaksan discrimden elersin kapağı devam edersin orijinal kafa suda su içerisinde çalışıyor fakat fazla sokmanı tavsiye etmem boru içerisin e su giriyor illa sokcaksanız şeffaf folyo ile kaplayın ALLAHA EMANET OLUN DAHA DETAYLI ANLATIRIM AMA UZARDA UZAR F1 F2 F 3 F4 İSE DIŞ PARAZİTLERE KARŞI HASSASİYET AYARIDIR YUKSEK GERİLİM HATTI ALTINDA ÇALIŞAN İKİ CİHAZDAN BİRİDİR DİĞERİ LORENZ Z1 DİR YÜKSEK GERİLİM ALTINDA CALIŞAN değerli değersiz diye genelde ben kendim makine sesine göre vazgeciyorum