tektek de ufak bir sikke daha geldi :)

commander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
değerli dostlar bugün kedi köpek domuz korkusu yaşamadan biraz gezebildim :) küçük bir sikke çok şükür ALLAH a ... şu seriyi bulur bulmaz hemen paylaşcam resimleri inşaallah p2.jpgp1.jpg

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hayırlısı olsun bu racer 2 baya iş görüyo o zaman, ne zamandır bende bi tane almayı düşünüyodum rastgele

timur964

konularim
Süper Moderatör
maşallah günlük yumurta gibi . hayrını gör

mguleryuz

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
akdenizlisin sanırım philip iskenderin babası diye biliyorum bu sikkedeki yüzü

commander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
mguleryuz kardeşim bunlardan buluyorum ama para veren olmuyor açıkcası öyle olunca bazen gidesim gelmiyor evde saklamaya da korkuyor insan bende ucuz ucuz veriyorum bulsan dert evde saklasan o da dert

timur964

konularim
Süper Moderatör
[MENTION=15418]commander[/MENTION] maşallah de nazar deymesin

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah kardeşim bol bol çıkar inşallah .

mguleryuz

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mguleryuz kardeşim bunlardan buluyorum ama para veren olmuyor açıkcası öyle olunca bazen gidesim gelmiyor evde saklamaya da korkuyor insan bende ucuz ucuz veriyorum bulsan dert evde saklasan o da dert
internet çağındasın bakır bronz diyip geçme netten araştırmanı tavsiye ederim bilmeden bi nadir bronz vermiş olabilirsin bak sana bi bronz sikke atayım gramajına bak sadece fiyatına bak birde :) .
http://www.vcoins.com/en/stores/romae_aeternae_numismatics/136/product/augustus_or_tiberius_ae17_of_lycia_phaselis_athena_spear_extremely_rare_vf/638017/Default.aspx

commander

Member
Kayıtlı Kullanıcı
internet çağındasın bakır bronz diyip geçme netten araştırmanı tavsiye ederim bilmeden bi nadir bronz vermiş olabilirsin bak sana bi bronz sikke atayım gramajına bak sadece fiyatına bak birde :) .
http://www.vcoins.com/en/stores/romae_aeternae_numismatics/136/product/augustus_or_tiberius_ae17_of_lycia_phaselis_athena_spear_extremely_rare_vf/638017/Default.aspx
kardeşim fiyatı görünce yok artık demişim istem dışı kızım da baba ne oldu dedi yok kızım dedim bişey :) aslında çok doğru dediğin ama burası ufak yer biraz çekiniyorsun açıkcası bunları haftada 1 falan gelip topluyolar buralardan çok komik paralara :)

mguleryuz

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bakır bronz böyle vermeden önce bi araştır daha sonra bişey yapmıyosa elden çıkartır geçersin ama iyiyse bi köşede dursun eline batmaz günü geldiğinde gidecek yerini bulur