Tero Vido Tvpı Premium Almayı düşünüyorum Hangi bayileri önerirsiniz

avcıkartal1

Aktif Üye
Tero Vido Premium hakkında düşünceleriniz nelerdir? Parçası değiştirilmemiş sıfır ürün hangi bayiden alınır?

ömer z

Member
Ne yaptın abi aldınmı. Benimde almaya niyetim var ama bir türlü kullanan denk gelmediki nasıl diye sorayım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

ömer z

Member
hee hayirli olsun allah çarsinizi bazar etsin alttaki linkden alanlar olmus sizde bi bakin.netde videolarida var.
Niye böyle bir yazı yazma gereksinimi duydun anlamadım. Bak İnternete bulursan ben kullandım diyeni banada haber verde aydınlanayım. Uzun süredir araştırıyorum. Benimde almaya niyetim var. Çok olmuş bu yazıyı yazalı. Aldıysa ürünü fikrini sorayım dedim.

ömer z

Member
Arkadaşa sorduğum bu sitedeki Bütün ürünlere baktım. Herhangibir kullanıcı yorumu göremedim 'Malbulanındır'. Tanıtıcı videolarının hepsini enaz 5-6 kez izledim. Onların hepsi güzel firmaların ürün pazarlama taktığı. Taktir edersinizki Önemli olan bence gerçek kullanıcının ürün hakkındaki yorumu. Benim niyetim bunu öğrenmek. Çarşı pazarla işim yok.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Niye böyle bir yazı yazma gereksinimi duydun anlamadım. Bak İnternete bulursan ben kullandım diyeni banada haber verde aydınlanayım. Uzun süredir araştırıyorum. Benimde almaya niyetim var. Çok olmuş bu yazıyı yazalı. Aldıysa ürünü fikrini sorayım dedim.
Niye ozellikle O cihaz.neden .......?????
Her sosyal medya sitesinin sponsoru vardir.saygi duyariz
Bu siteninki kim bilmem bilmekde istemem.
Demekki netde komple bakmisin kullanici memnuniyet ovme yerme begenme vs gibi bilgisi yorumu yok demekki tutulmamistir.sende bilirsinki.insanlar artik bilincli her otup ses cikaran bobin teli sarili onceden hsfizasina ekranina kayitli goruntulu cihazlardan biktigi icin kendi belirledigi yerde araxide ve sartlarda test yaptirip aliyo .saticinin test alaninda degil.bilincli olmayanida ben bilinclendiririm..varsa merak ettigin bisey aydinlatirim