• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Tilki mi bu resim?

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Sonradan gordum bu resim tilki mi ne? Nerden bakmaliyiz

Ekli dosyalar

denizci17

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=18068]Apollon01[/MENTION] ustam tost makinasıyla çekilmiş gibi anlaşılmıyor.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Apollon01 ustam tost makinasıyla çekilmiş gibi anlaşılmıyor.
[MENTION=18440]denizci17[/MENTION] ustam çekmiş olduğum bir resimde farkettim, domuz la tilki sırt sırta, yani domuz işaretinin arka bitişiğinde hemen anlamı nedir ki? [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] [MENTION=13767]ragıp[/MENTION] [MENTION=11688]Esteban74[/MENTION] [MENTION=15329]Mirkut[/MENTION] ustalarım ayrıntılı resimler gelecek sizden de yorum alalım lütfen

Esteban74

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Evet bende bunu gördüğüm için tilkiyi araştırmanızı belirtmiştim. Tilkinin ağzında civciv mi var...
Baktığı istikamette tavuk mu var ki...

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Evet bende bunu gördüğüm için tilkiyi araştırmanızı belirtmiştim. Tilkinin ağzında civciv mi var...
Baktığı istikamette tavuk mu var ki...
@Esteban74 @Nihat k ustam bunu mu kastettmiştiniz, @may77 ustam burda daha cok şey var evet araştırdım domuz ile sırt sırta tam domuzun kuyruğunun devaminda, evet bunu da siz keşfettiniz, çok teşekkür ederim ben şu anda il dısındayım 15 20 gún içinde yeni resimler atarim gidersem insaallah görüşmek üzere inşallah şu haliyle tilki mağara nin ust ucuna bakiyor domuz da alt ucuna baiyor tahminimdir gercek gidip resim cekince anlasilir hayirlisi olur insallah

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Bu resimlere keskin gozlu arkadaslar lazim.
Benim gozluk 2 numara. Cepten hic gormuyorum. Resimler gelince bakariz insallah. Domuzun mali kolay alinir genelde.
Gidince bakilmasi gereken yerlere bakin.
En azindan 2-3 avuc birseyler cikar insallah.

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Tilkiyi bir işaretleyin bende göreyim, çok merak ettim

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ne içiyorsan banada gönder ne kafa yapmış bee

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ne içiyorsan banada gönder ne kafa yapmış bee
[MENTION=12576]poseidon2023[/MENTION] çay içiyom şimdi, bir de bol bol su içiyorum, hayatta en cok lazım olan, insan vucudunun %78 i olan su, buralar çocukluğumun geçtiği yerler orda bir iki tane oyuk gördüm, akşam güneş batarken bir kaç tane resim cektim onlarida foruma attim hepsi bu, [MENTION=17600]Nihat k[/MENTION], [MENTION=11688]Esteban74[/MENTION], [MENTION=15329]Mirkut[/MENTION] ve diğer ustalar incelediler ve bazi şeyler söylediler ve ortaya çikan sonuç bu kısmet de ne varsa o olur, olmayan bir şeyi de bu forum a yazmam mümkün değil, saygılar hepinize, domuz ve tilki bir arada ne ifade eder sen ondan haber ver usta. Eyvallah,teşekkürler

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu resimlere keskin gozlu arkadaslar lazim.
Benim gozluk 2 numara. Cepten hic gormuyorum. Resimler gelince bakariz insallah. Domuzun mali kolay alinir genelde.
Gidince bakilmasi gereken yerlere bakin.
En azindan 2-3 avuc birseyler cikar insallah.
[MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustam eyvallah, ancak bu domuz un malı nerde olmalı, nasıl bir çalışma yapalım, domuz ve tilki beraber ise ve domuzun sırtında yükü de varsa ,her şey resimlerde çizdim de gözden kaçtı galiba, burda ne var diye çizdim digrr konu da bunlar var hep, ne ifade eder bunlar, dedektörsüz çubuksuz bunları buldum, bulduran a şükürler olsun, biraz daha destek bekliyorum, hepinizden allah razı olsun, gerçekten burda olmaktan memnunum, daha üzum salkimi var, öküz başı var usta bizde sırada ,herşeyin hayırlısı olsun inşallah kısmette ne varsa o olur gerisi teferruattır, herkese rast gele,.,.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Tilkiyi bir işaretleyin bende göreyim, çok merak ettim
[MENTION=18238]28karayel28[/MENTION] usta orda iki tane resim attım tilki çok net görenler gördü, yine de çizerdim mobilden çizemiyom il dÄ«şÄ«ndayım, bir daha resim atinca inşallah diyeyyim gerisi

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bu görüntüye yorum yapılabiliyorsa pes doğrusu?
@61alanındauzman ustam sizin yoruma da teşekkür ederim, eyvallah bir önceki açtığım konuda bu konuyla da alakalı resimler mevcut bende ordan aldım resmi, sen domuz ile tilki yanyana bitişik biri mağaranın ÜST KÖŞESİNE BİRİ DE ALT KÖŞESİNE BAKIYOR, bu ne ifade eder, çok teşekkür ederim ustam

61alanındauzman

Member
Kayıtlı Kullanıcı
kurbanım tilkiyi bilmem çünkü o kurnazdır:D domuza sıra gelince domuz güzel işarettir parasıda altındır domuz olan kayanın domuz işaretinin izasındakı hemen karsında ki kayada arastırma yap böyle bir kaya var mı? işaretli kaynın karşısında en fazla 20-30 metre mesafesı olur

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
kurbanım tilkiyi bilmem çünkü o kurnazdır:D domuza sıra gelince domuz güzel işarettir parasıda altındır domuz olan kayanın domuz işaretinin izasındakı hemen karsında ki kayada arastırma yap böyle bir kaya var mı? işaretli kaynın karşısında en fazla 20-30 metre mesafesı olur
[MENTION=19125]61alanındauzman[/MENTION] ustam eyvallah, bu domu oğlu domuzun baktığı yer tam domuz girmez bir orman dike"n çalı bajalım inceleyecez, derenin neresine bakalım, domuz tarafı mı, derenin karşı yamacı mı? bende sonradan resimde gördüm bunları özell.kle tilki karanlıkta gibi mağara damı acaba, hayırlsı olsun,,,teşekkürler ustam