Tılsımlı Gömü ?

Gambit

Yeni Üye
Öncelikle herkese selam ;
Uzun zamandır bildiğimiz bir mekan var burada yapılan çalışmalarda sonuç alınamıyor işin ehli hoca diye tabir edilen şahıslar dahil malın yüklü olduğu kuvvetle muhtemel birden fazla dedektör ile mal gözüküyor kazılıyor sürekli yeri değişiyor korkup bırakanlar oldu çıkarmamanız hayrınıza olur diyenler oldu değerli üstadlardan görüş rica edeceğim..

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
3-4 gün önce açtım konuyu bugün kapatıldı. Link nasıl paylaşılır bilmiyorum benim açtığım konulara bak profilden oku hepsini.
topralayabilirsen burdan devam et. :))

psh

Bilgili Üye
ben pek inanmiyorum yer degistirme diye birşey olamaz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
anlattiginiz sartlarda hayirli olacaa benzemiyor...islenmis dogaustu varlik iceren konulara bir goz atin kafaniza yatarsa.bol resimli bir konu acin.paylasim olur

Gambit

Yeni Üye
Keskingöz hocam okudum o konuyu ve bana göre gerçekten böyle bir durum var bu çok sinir bozucu aslında çok derin bir mevzu uzun zamandır sonuç yok zaten ilgilenende yok şimdilik..

Keskingöz

Süper Moderatör
@Keskingöz hocam okudum o konuyu ve bana göre gerçekten böyle bir durum var bu çok sinir bozucu aslında çok derin bir mevzu uzun zamandır sonuç yok zaten ilgilenende yok şimdilik..
Benim gibi yapıp yedeklere öncelik ver. Bırak orayı :))

Keskingöz

Süper Moderatör
Dedektörden bahsetmişsin derinlik kaç ?

Gambit

Yeni Üye
Mal bulanındır bazı istişareler sonucunda bilgi alındı ama bunun doğruluğunu tespit edemiyoruz uzun yıllardır sürüncemede zaten özel mülk..

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kaz varsa alırsın yoksa böyle konuşur korkar tırsarsın. Tılısım varsa ne oldu sana yada yanındakilere, hâlâ yazıp soru sorduguna göre sağlığın elin kolun yerinde. Kulaklarını tıka kimseye bir şey sorma git kaz. Sana bir şey olursada özelden yaz düzeltiriz. Ama önce git karşındakileri dene ne kadar güçleri varmış.
Böyle şeylerin % 99 u vesvesidirki buda bir tılısım olsada tek ilacı cesarettir.

Son düzenleme:

Gambit

Yeni Üye
Keskingöz hocam çok profesyonel değilim bu konularda dedektör kullanmayıda pek bilmem dedektörü olan arkadaşlardan rica ettik onlar baktılar ettiler sinyal vs daha sonra bırakıp kaçtılar derinliği hatırlamıyorum..

deli firat

DOĞACI
Kaz varsa alırsın yoksa böyle konuşur korkar tırsarsın. Tılısım varsa ne oldu sana yada yanındakilere, hâlâ yazıp soru sorduguna göre sağlığın elin kolun yerinde. Kulaklarını tıka kimseye bir şey sorma git kaz. Sana bir şey olursada özelden yaz düzeltiriz. Ama önce git karşındakileri dene ne kadar güçleri varmış.
Oyoyoy bak kim gelmiş mrb dostum hoş geldin nerdesin nasılsın iyimisin özletin kendini

Gambit

Yeni Üye
Sedegor Hocam bu konularda tecrübelisiniz sanırım müsait bir zamanda özelden yazıp istişare etmek isterim..