tilsimsiz gercek yilan zor sartlar

Turko

Uzman
Beş parmak dağları efsanesi bilirmisin ?

Turko

Uzman
Turko ustam musaitseniz bahsedin konudan benim malumatim yok yilan olayindan
74 savaşını gören 80 lık dede anlatmıştı banada gemikonagi kahvesinde con içerken . Savaş tan iki yıl önce davşan avına çıkan iki kişi biri sakat biri sağlam dönüyor. Sağlam olan ben deyim 10 mt siz deyin 15 mt kafası top gadardı karşımıza çıktı havaya dikelip üfürdü yüzümüze arkadaşın yüzü gözü yandı gözleri gapandı göremez oldu benda cifteyi gavasına ta tan iki el atıp arkadaşı aldım gaçtım diye anlatmış. Tabi inanmamış lar doktora götürmüşler gerçekten yüzündeki yanıklar ve görme kaybı zehir den kaynaklı imiş. Doktor sorunca yılanın türünü keçi gibi boynuzları var ve çenesinde sakalı vardı demiş. Rengini sormuş gri üzerinde siyah çizgileri vardı demiş. Yılanların metabolizmasi evrimlesmeye yada doğru kelimeyi seçelim evrim değil de hucresel yenilenme ve fiziksel gelişim diyelim bu sürece çok yatkın olabiliyorlar imiş. Sağda solda denk gelir belli olmaz yüzünüzü gözünüzü koruyun :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Turko ustam haklisiniz tum mahlukata dikkat etmek lazim kendini savunma icgudusu ile herseyi yaparlar...biride benzer olayi silifkede anlatti bunlar gomuye gidiyo cok sicak saat15:00 civari
Iki uc yer deseledikten sona bikkinlik oluyo yanindaki kisi kayanin dibinide kazalim diyo.kayanin golgesinde yatan yilan ikinci kazmada bunun ustune dikelerek zehir fiskirtiyo ama elbiseye gelmis kurtulmus..lafini bitirince be dedimki sizin beceriksizliginizi goren yilan yuzunuze tukurmus tuuu yaziklar olsun dermiscesine..bidaha aksam gidin dedim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI