Titan ger 1000

Alfa2

Yeni Üye
Titan ger 1000 hakkında bilgisi yorumu olan varmi? Teşekkürler

Ledun

Bilgili Üye
Bu işi çok iyi bildiğini bildiğim bir üstadımız yorumu:

Alantarama cihazi...bu alantaramacilar yer altındaki metallerin sinyal yaydigindan dem vururlar ve tekrarlaya tekrarlaya bu yalanı diğer tüm insanlara inandirdilar...şimdide doğrusunu inandiramiyoruz...yeraltına belirli frekanslar göndererek anomaliler tespit edilir...tüm sismik cihazlarda böyledir...lakin bu keriz kek avcısı herifler iyon..koku..gibi..köpek lere ait bir özelliği cihazlara ve akıllara adapte ettiler..illaki alacağım diyorsanız 5 tl veriniz..vermiyorsa kendi bilir...ederi budur...

Alfa2

Yeni Üye
Teşekkürler, ama öneriniz nedir? Önerebileceğiniz bi 3 boyutlu görünür sağlayacak bi dedektor, boşluk, metal vs gösterecek bi dedektor varmi?

Ledun

Bilgili Üye
Teşekkürler, ama öneriniz nedir? Önerebileceğiniz bi 3 boyutlu görünür sağlayacak bi dedektor, boşluk, metal vs gösterecek bi dedektor varmi?
Hem boşluğu hemde metali gösterdiği söylenen cihazları gördüm, amma iş göreni ne gördüm nede duydum.
Boşluk için ayrı metal için ayrı cihaz sarttir.
Bildiğim ve ilgim bu kadar cihazla alakalı.
Bilen arkadaşlar yazarlar insallah.

Mehmetarkın

Member
Yazsammı yazmasammı 10 dak. gel git durumdayım.. Boşver diyorum. Zamanında çok yazdın sonra seni büyük lobi nasıl sepetledi diyorum.. Sevilmeyen adamız kaybedeceğimde birsey yok. Hadi buyrun kitabın ortasından yazalım. Sonra ben gider.
Aslında denklem basit.
1 ) Metal bulmak amaç ise mutlaka dedektör ..
2) Boşluk bulmak amaç ise mutlaka GPR yada Rezistivite .. Ama üstüne basarak GERÇEK GPR OLMALI.. Bu çok önemli önemini belirtmek adına bunu bir milyon kere tekrarladığımı farzedin. Çünkü definecilerin yumuşak karnı burasıdır ve bu noktada kandırılır. Hatta kandırılma hafif bir tabirdir Söğüşlenir.. 250 bin lira verirsinizde oyuncak alırsınız..
Alantarama cihazlarinı çok süslediler metal bulur. oda mahsen bulur inanmayın.. SENSÖRLÜ CIHAZLARİN TÜMÜNDEN UZAK DURUN... bunlara ANLI ŞANLI OKM, CONRAD, TERO VIDO , ASSUVA PROTON ELIC VE TÜM MODELLERI NE BOŞLUK BULUR NEDE METAL.. OKM CONRAD TERO GIBI MANYETOMETRE CIHAZLARDIR KI ONLAR ANCAK DEMIR BULUR.. BOSLUK BULMAZLAR.. Hergün yeni marka ve model piyasaya cikiyor.. bilgisayar ekranlarda mavili kırmızılı boyalı şekiller veren her cihazdan uzak durun..çünkü gerçek görüntü böyle birsey değildir..
Aslında olay ne biliyormusunuz.
Ledun usta konuya hakimdir..
Kazancınız harammı helalmi anlamak istiyorsanız nereye harcadığınıza bakın demiş büyükler.. o kadar yazdik işe yaramayan cihazlara millet oluk oluk 300 bin üstünde para verdi durduramadık.. durduramazdikda aldatan aldanacaktır bir baskası tarafından yoksa insanların aklı az değil.. Yillarca ben az zannettim sonra kibirli yaftasi yedik.. neyse buda bizim özeleştirimiz olsun.. Helalden kazananlar bu mesajı okumak nasip olacaktir..ALLAH,A EMANET OLUNUZ..
Bu arada bu mesajda bir ara sessizce silinir... :)

atasdibi

Bilgili Üye

artı++

Yeni Üye
@Mehmetarkın Usta peki yıllardır TSK Assuva cihazlarını kullanıyor. Oda, Mağara gibi yerleri tespit etmek için. Hatta depremde de kullanıldı ve birçok kişinin kurtulmasına vesile oldu diye biliyorum. Buna ne dersin? Benim bir tanıdıkta RB-1 M-2 modeli var. Bahçesine yıllar önce gömdüğü demir metalden sandığı cihazın algıladığını söylemişti.

Son düzenleme:

sirus

Yeni Üye
. Bahçesine yıllar önce gömdüğü demir metalden sandığı cihazın algıladığını söylemişti....
Bu mantıkla çalışan tüm cihazlar demir bulur. TSK nın bunu kullanmış olması gömü buluyor anlamına gelmez. TSK bunu kullanıyorsa örgütlerin depo olarak kullanabileceği yerleri tespit ermek için olabilir çünkü silah aksamlarının çoğu demir veya çeliktir.
Defineci için bu cihazlar gereksiz ve füzlü

Son düzenleme:

blueverse

Bilgili Üye
5 fatiha 10 felak 10 nas 100 euzu besmele 200 inşirah suresi 500 en am 10000 tekbir bir horoz hemide iri sağlam bir hoca 2,3 bin tl (HOCAYA VERİLECEK)kurda kuşa dağıtılmak üzere:) tabikide işin espirisi bu ama gerçekliğide yok deyil ülkemizde aslında olaya ben şöyle bakıyorum toplum olarak soru sormaktan ziyade araştırıp okumayı daha az tercih ediyoruz buda yanlışa sevkediyor daha çok okumamız ve araştırmamız gerekiyor vede çokça düşünüp mantığımızla elememiz lazım bazı şeyleri herkese en derin saygılar.

Mehmetarkın

Member
@Mehmetarkın Usta peki yıllardır TSK Assuva cihazlarını kullanıyor. Oda, Mağara gibi yerleri tespit etmek için. Hatta depremde de kullanıldı ve birçok kişinin kurtulmasına vesile oldu diye biliyorum. Buna ne dersin? Benim bir tanıdıkta RB-1 M-2 modeli var. Bahçesine yıllar önce gömdüğü demir metalden sandığı cihazın algıladığını söylemişti.
Ustam tsk ya mal satmak zor birşey değildir.. Sende bir cihaz üret alay yada tagay komutanini ikna et yeter... Bu kadar.. inanki fazlasi degil agzin iyi olsun bitti ..
Ayrica tsk daha cok demir ve turevleriyle ilgilidir mayın felan filanlar aranir.. sen dedektor olarak görürsün halbuki bir coğu dedektor seklinde manyetometredir .. demire hassas ve daha derin... kalınsaglicakla..

emic

Yeni Üye
tsk nın kullandıgı cihazlar en pahalısı en iyisi gerçekten üstün görüntü kalitesi var bir kaç kere deneme şansım oldu çekimleri gerçekten çok üstün performanslı cihazlar araştırabilirsiniz