Toprak altından belirtilr

adem44

Bilgili Üye
Cubukla tesbit yaptıgım deri içi malzeme 2.5 derinlik aldigim yerden 3 tane tas cıktı kesme 1 ufak kaya 1 de 5 6 tonluk kayanın yan kısmında 2 yerden ufak caplı kıres tası sankı buyuk tası besleyen sabit tas cıktı bu tasa catmıyorum toprak dolgu tamamen insan eli degmiş gibi cıkan taslarda oranın tası degil baska yerden alınmıs taslar farklı belirtiler bu yonde dusunceleriniz nelerdir.Bu yerde cıgazla bakıldı yeraltı goruntulemeyle 100 deger bi anormallık oldugu tesbit yapıldı dedoktorler sinyal alınamadı cubukla kup kırıgıyla bakıldı bosluk bakıldı cubuk bişey gostermedi en son deri ile bakıldı olumlu cıktı tesbitlerimiz bu yonde birde amansız korkuvar bu yerle ugrastıgımda beni cınler ucuruyorlardı kafamada amansız agrı giriyor du simdi yok bunuda anlamıs degilim uc harflilerin işi olabilir diye dusunuyorum.

Turko

Uzman
Çok karışık okurken daldan dala atladım. Baştan tane tane anlat , işaret neydi ? Tespit nedir ? Önce bunları çözelim sonra rahatsızlık veren durumları konuşuruz.

Bahhalebah

Aktif Üye
Cubukla tesbit yaptıgım deri içi malzeme 2.5 derinlik aldigim yerden 3 tane tas cıktı kesme 1 ufak kaya 1 de 5 6 tonluk kayanın yan kısmında 2 yerden ufak caplı kıres tası sankı buyuk tası besleyen sabit tas cıktı bu tasa catmıyorum toprak dolgu tamamen insan eli degmiş gibi cıkan taslarda oranın tası degil baska yerden alınmıs taslar farklı belirtiler bu yonde dusunceleriniz nelerdir.Bu yerde cıgazla bakıldı yeraltı goruntulemeyle 100 deger bi anormallık oldugu tesbit yapıldı dedoktorler sinyal alınamadı cubukla kup kırıgıyla bakıldı bosluk bakıldı cubuk bişey gostermedi en son deri ile bakıldı olumlu cıktı tesbitlerimiz bu yonde birde amansız korkuvar bu yerle ugrastıgımda beni cınler ucuruyorlardı kafamada amansız agrı giriyor du simdi yok bunuda anlamıs degilim uc harflilerin işi olabilir diye dusunuyorum.
Yığma yı mı kazma ya çalıştınız çubukla tespit ettim kazdık diyorsun çubuk birşey göstermedi diyorsun ne yazdığınız belli değil lütfen topatlayıp tekrar paylaşın ustalar yardımcı olacaktır

adem44

Bilgili Üye
Kısa anlatım toprak altından 3 kesme tas cıktı 2 yerden ufak caplı kirec tası cıktı buyuk kayayı alattan besleyen tas cıktı tuzak supem var yada ben oyle sanıyorum cıkan taslar o yere ait degil kısaca toprak karısık toprak her sey var içinde .

adem44

Bilgili Üye
Yığma yı mı kazma ya çalıştınız çubukla tespit ettim kazdık diyorsun çubuk birşey göstermedi diyorsun ne yazdığınız belli değil lütfen topatlayıp tekrar paylaşın ustalar yardımcı olacaktır
Cubukla yeri tesbit ettim bosluk yok sadece toprak içinde degerli tesbitim oldu birde deri tesbitim oldu okadar .

Bahhalebah

Aktif Üye
adem44 minerali görmüssün boşuna yorma kendini sen yinede detaylı anlat ustalar yardımcı olurlar rast gele insallah

adem44

Bilgili Üye
En iyisi fotoları cekmek anlatmakla pek bişey anlasılmıyor haklısınız .

Apollon01

Moderatör
Moderatör
burası favorim

yer güzel emare var,ustam benim favorim çizdiğim yer burası, kazdığın yeri neye göre işlem yaptın bilmiyorum ama, genişleterek işlemini buraya doğru genişlet, çizdiğim yerin altına doğru dizili örülü taşlar sanki devam ediyor, madem bu kadar emek etmişsin biraz daha devam et, dikkat çeken ne var ne yok? bu çizdiğim taşlar aşağı doğru aynı şekilde devam ederse çok mükemmel bir yer diyebiliriz, böyle yerlerde cin con falan bişe olmaz sanmam, ihlas felak nas dualarını ve fatihayı oku, tek gitme birde, korkacak bişe yok, sadece ispitçiden kork (kahkaha) kolay gelsin

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
2 kişi bi şey çıkaramam ustam ama tek bişey çıkarırım . inanmıyorlar bu yuzden tek daha iyi atalarımızın bi sozu var çocuk pohundan bellii olur yore itibariyle kaliteli pohli kişiler az satarlar satarla hainler konusmaya sıra gelince yılanı deliğinden cıkarırlar bos bos yalancı insanlardan ugrasamam cehennem bos yerine yaratmadı Allah.

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm zanedersem dere yatağına akan su yolu örülmüş açtığınız noktada mükemmel derecede mineral mevcut allah kolaylık versin