Toprak yapısı farklı?

izmitlii

Member
Utalar vlf cihaz degerli sesi verdi kazdıkca aynı sesi verdi yaklaşık 1.3, 1.5 metre de toprak yumuşafı ve sıyahlık var aynı yerde kayalarda parcalanıyor sıyahlık onlardada var noktasal olarak bu siyahlı toptak kar

izmitlii

Member
Utalar vlf cihaz degerli sesi verdi kazdıkca aynı sesi verdi yaklaşık 1.3, 1.5 metre de toprak yumuşafı ve sıyahlık var aynı yerde kayalarda parcalanıyor sıyahlık on var noktasal olarak bu siyahlı toptak kar
Telefonla oldugundan yazım hataları için öncelikle özür, noktasal olarak sinyal yıne bu sıyah toprak yapısının üstunde ufak bı parcayı bukadar derınden almaz bölge olarak daha önce değerli tek bulundu yakınlarında tabi yuzeysel

Ekli dosyalar

Karabulut

Operatör
Kullandığınız cihaz ne bilmiyorum lakin şöyle birşey var Bazen degersiz bir metali degerli diyor anlamak için 30.40 cm kazıp tekrar bakmak lazım

izmitlii

Member
1.5
Kullandığınız cihaz ne bilmiyorum lakin şöyle birşey var Bazen degersiz bir metali degerli diyor anlamak için 30.40 cm kazıp tekrar bakmak lazım
1.5 m kazdık sanırım dedıgınız gıbı 40 cm daha kazılıcak, merak ettıgım o sıyah toprak nedem kayalrla bırlikte bırsey çurumuş gıbı

Yabgu

Bilgili Üye
1.5

1.5 m kazdık sanırım dedıgınız gıbı 40 cm daha kazılıcak, merak ettıgım o sıyah toprak nedem kayalrla bırlikte bırsey çurumuş gıbı
Bir obje oksitlenmiş paslanmış olabilir, aymı şekilde bir küp içinden curuf denilebilecek duruma gelmiş metal çıkmışlığına şahit olmuştum. Benim anlayamadığım VLF bir cihazla 1 metreden, 1.5 metreden nasıl sinyal aldınız?

Yabgu

Bilgili Üye
Varmı böyle vlf cihazlar ?
Var, bildiğim bir tane var belki daha fazla vardır ama görmediğim, bilmediğim ve şahit olmadığım bir cihaz hakkında yorum yapmam. Hiçbir cihazın satıcısı ve reklamcısı değilim, öncelikle bunu belirteyim. Benim bildiğim Detech marka, orijinal bulgar olacak ama! Bildiğim bu. Derin arama cihazların çoğu Pulse'ye girer diye biliyorum.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Var, bildiğim bir tane var belki daha fazla vardır ama görmediğim, bilmediğim ve şahit olmadığım bir cihaz hakkında yorum yapmam. Hiçbir cihazın satıcısı ve reklamcısı değilim, öncelikle bunu belirteyim. Benim bildiğim Detech marka, orijinal bulgar olacak ama! Bildiğim bu. Derin arama cihazların çoğu Pulse'ye girer diye biliyorum.
Eyvallah ustam.