Tuhaf işaretli taş

adramel1907

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_2371.jpgIMG_2371.jpg Sizce bu nedir neyin işaretirdir

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
hoşgeldin elini tutduğun tarafa yatır taşı sağlı sollu resimle bulunduğu yerde çevre fotorlarıyla konunuza tekrar ekleyin bu haliyle birşey demek zor iyi formlar. taşın diyer arka tarafındada kaplumbağa var galiba canlı olanından:200:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hoşgeldin elini tutduğun tarafa yatır taşı sağlı sollu resimle bulunduğu yerde çevre fotorlarıyla konunuza tekrar ekleyin bu haliyle birşey demek zor iyi formlar. taşın diyer arka tarafındada kaplumbağa var galiba canlı olanından:200:
Bende diyorum asıl işaret arkada galiba yorumu okuyunca gülme krizine girdim :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
üstadım,
kaplumbağanın yorumunu alsaydık.....!
sadece arka kısmının var oluşu
gömüsü arkada manasındamı?

:)

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eger bu işaretler ,tarih defin kültürü v.s bilgisi için çalıştıgım kadara zamanında okulda çalışsam çooook büyük adam olurdum :) sagındamı solundamı arkasındamı deli olacam. ustlalık böyle birşey demekki tüm işaretleri bilip haramanlamak ama devam edersem bende usta olurum :)

niye yazdım bu kadar ordaki kaplumbagayı 1 saat aradımda ondan :D

a

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
eger bu işaretler ,tarih defin kültürü v.s bilgisi için çalıştıgım kadara zamanında okulda çalışsam çooook büyük adam olurdum :) sagındamı solundamı arkasındamı deli olacam. ustlalık böyle birşey demekki tüm işaretleri bilip haramanlamak ama devam edersem bende usta olurum :)

niye yazdım bu kadar ordaki kaplumbagayı 1 saat aradımda ondan :D

a
bende bunu okurken gülme krizine girdim :)

kplmbg.jpg

edirne22

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
M A
gibi harf gördüm.

S:W:A:T

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Fotoğrafı çeken farkında değil sanırım :):) vallahi bende krize girdim . :):) Tılsımdır o tılsım

A-R-E-S

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birileri dağ tasvirlemeye calismis gibi .

A-R-E-S

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yada sadece kisinin kendisinin anlayablcegi bir isaret ..yada biri cani skilmis cizmis