Tüm Üyelerimizin Dikkatine

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Sevgili definesohbeti.com üyeleri.

Sizleri işlerinizden, yorumlarınızdan, okumalarınızdan alıkoyduğum için özür dileyerek söze başlamak isterim.

Son zamanlarda sitemizde internetten (Ç)alınan fotoğrafları getirip sitede paylaşıma açarak hem üyeleri hem yönetimi boş yere oyalayan bazı Arkadaşlar ortaya çıkıyor. İnternetten indirilen fotoğraflar her türlü kendini belli eder. Böyle fotoğraflar genelde tek fotoğraf olur ve onlarca defa kopyala yapıştır yedikleri için kalitesiz olur. Kırpılmış olur. Küçücük olur. Netlik olmaz.

Böyle fotoğraflarla sizleri küçük görüp alay etmek isterler. Veya bilginizi sınarlar. Denemeye alınırsınız. Lütfen bu şekilde açılmış konulara yorum yapmayınız. Yönetimden herhangi bir ustaya bildirdiğiniz durumda ise en hızlı şekilde gereği yapılacaktır. Sitemizin huzuru için üyeler ve yönetim olarak birbirimize sarılarak bu tür insanları kendimizden uzaklaştırabiliriz.

Ayrıca bazı arkadaşlar yerlerinin fazlaca görülmesini istemezler doğal olarak. Bu sizin hakkınızdır tabii ki; fakat tek bir veya üç beş fotoğrafla sağlıklı yorum alınamayacağını hepimiz biliyoruz ki bu durumda ise konu sahibi çok da üstelememeli. Yanlış yönlendirmelere sebep olur ve kendi yorulur.

Kimse işsiz, güçsüz değildir. Bu yüzden kimsenin oyalanacak hali yoktur. Bu nedenle de kimse kendisiyle dalga geçilmesini istemez.

Sevgiler, hürmeter efendim.

Son düzenleme:

neronero

Aktif Üye
evet :) teşekkürlerr kullanıcı ustam bilgilendirdigin için.

azzem

Bilgili Üye
teşekkürler ustam yazı için doğru tespitler yapmışsın siteye giriyorum yeni konulara bakıyorum yaklaşık %80 i tek foto veya yakın çekim insan sıkılıyor