• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Tümülüs

Eweress

Bilgili Üye
images.jpeg.jpg

Selamun aleykum ustalarım resim görsel

Böyle bir tümülüsün giriş tarafından 6 metre ilerisinde hediyesi olurmu çubuklarla değerli aldim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
VALLAHA millet olarak bu konuda aştık galiba gözümüzü tümülüs höyüklere sitalanlarına diktik benim şahsi görüşüm şu belki çoğu kişinin hoşuna gitmez ama lütfen kazı işlemi yapacaksanız yasal izinli kazı yapınız... Diğer türlü sicilinizi lekelemeye gerek yok ... Emin olun bulmak en kolayı önemli olan değerlenirebilmek biliyorsunuz ki değerlendirilmek istenilen yani bulunan malların %80 i yakalanıyor...

Eweress

Bilgili Üye
Tumunus20.jpg

Boyalı olan noktada değerli verdi sormak istediğim tümülüsün dışarısına giriş kapısına yakın hediyelik konur mu?

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Giriş kapısının sağına ve soluna konulan hediyeler olur ama yakınına konulan var mı bilmiyorum. Ustalarımız daha iyi bilir.

30061977

Engellendi
VALLAHA millet olarak bu konuda aştık galiba gözümüzü tümülüs höyüklere sitalanlarına diktik benim şahsi görüşüm şu belki çoğu kişinin hoşuna gitmez ama lütfen kazı işlemi yapacaksanız yasal izinli kazı yapınız... Diğer türlü sicilinizi lekelemeye gerek yok ... Emin olun bulmak en kolayı önemli olan değerlenirebilmek biliyorsunuz ki değerlendirilmek istenilen yani bulunan malların %80 i yakalanıyor...
ben bulayım da .
yakalasınlar