Türk Tarihi

Börükan Tatar

Aktif Üye
Esenlikler

Değerli üstadlarım. Forumunuzda genel konuların içerisinde İslâm Tarihi ve diğer başlıkların olmasına karşın "Türk Tarihi" gibi önemli bir başlık olmaması nedeniyle "Genel" bir başlık açılmasını talep ediyorum.

Saygılar, esenlikler..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam güzel fikir ancak bu sektörde o bilgilere neden ihtiyaç duydunuz onu genel olarak. Piyasadan edinirdinizz. Ayrıca müsterih olun bu define işinde hangi mezar türbe yatır kitabe. Kime ait biliriz ve ellen memesi gerekenede saygı hürmet duyup ellemeyip. koruruz. Gözetiriz

Börükan Tatar

Aktif Üye
İslâm Tarihi diye başlık açılmış ise Türk Tarihi de olmalı kanaatindeyim. Amaç sadece define-gömü işi değil kaybolan Türk Değerleri'ni geri kazandırabilmek. Malumunuz artık Türk'ün vatanında Türk ya da Türk'üm demek ırkçılık sayılmaya başlandı ve yapılanlarda sadece göstermelik...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Bu başlığı doldurma hizmetine de talip olursunuz umarım. Özellikle çin tarafında gizlenen yasaklanan Türk piramitleri ekseninde nefis bir sunum bekleriz. Hadi bakalım kolay gelsin

Börükan Tatar

Aktif Üye
Forumun akışını fazla meşgul etmeyecek şekilde bilhassa ÖnTürk Tarihi makalelerimden yönetimde uygun görürse sizlere sunabilirim.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Forumun akışını fazla meşgul etmeyecek şekilde bilhassa ÖnTürk Tarihi makalelerimden yönetimde uygun görürse sizlere sunabilirim.
makalelerinizde görsel kaynaklarda var ise çay eşliğinde seve seve okuruz.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Türkiye geneli olarak katagori var . Onadolumuzun illeri yapılar gibi . Fakat bakalım neden olmasın . konseyi toplar çözeriz:3: Koray Kor Bey bir görsün düzenleme yapar diye düşünüyorum . iyi Forumlar .

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzel bir düşünce. Bilginin her türü başımız üstüne. Börükan Tatar sizi destekliyorum

Börükan Tatar

Aktif Üye
Türkiye geneli olarak katagori var . Onadolumuzun illeri yapılar gibi . Fakat bakalım neden olmasın . konseyi toplar çözeriz:3: @Koray Kor Bey bir görsün düzenleme yapar diye düşünüyorum . iyi Forumlar .
ÖnTürk Tarihi, eserleri ve buluntuları ile ilgili paylaşımlar öncelikli olacaktır.

İlginiz için teşekkürler
Esenlikler