Türkiye de yasakmış ederi nedir dostlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ona bakarsan su anda bu sitede yasak
Gerek satış amaçlı paylaşım yaptığınız için gerekse
SAHTE BIR ESER OLARAK YAYINLADIGINIZ ICIN
tabi ne kadar eser denilecekse orasida muama

bob

Yeni Üye
Değerli ustam neden durup dururken böyle birşey atayım sahte olmadıgını düşünüyorum cekim bizzat bana ait

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Türkiyede neden yasakmış anlamadım tarihi eser statüsünde olduğunu sanmıyorum
sağ altta 1936 tarihi net okunuyor ama tablonun kaynağı nedir belli değil

clever

Yeni Üye
Gardaşım gerçekmi sahtemi bilemem. Sahteyse de gerçekse de bulaşma. Her babayiğidin harcı değil. Sahteyse yutturamassın. En az iki üç experden geçer testler yapılır. Olmadı çıkan yerin fotoğraflarını isterler anca o zaman olumlu sonuçlanırsa bi şansın olur. Bi tanıdığım ki kendisi çok uyanıktır yaş tahtaya basmaz nasıl olduysa buna benzer bir tane bulmuş. baya bi terlettiler ama sonundada 100 trilyona okuttu.Ederinin mala göre değiştiğini biliyorum. Ammaaaaa Çok sıkıntılı bir iş. Bana kalırsan hiç bulaşma. İllaki bi mesleğin vardır. Sen mesleğinle ilgilen, kanaat sahibi ol. Sana altın niteliğinde bir tavsiye daha diyeyim. Her sabah işe çıkmadan al abdestini "Bismillahi tevekkeltü alellah, la havle vela kuvvete illla billahil aliyyil azim" oku, sonra "Ya rabbi sen rezzakı mutlaksın, ben çalışsamda çalışmasam da sen benim rızkımı verirsin, ama çalışmayı bana sen vacip etmişsin,ben çoluk çocuğumun rızkı için çalışmaya gidiyorum, benim bu çalışmamı bana hayırlı eyle" de akşama kadar hem dünyalık hem ahiretliğin olsun.

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Tablo işi sakattır. Bunlar müzeye kayıtlı olurlar arkasında müze barkod numara v.s vardır. Ya sahte ya da çalıntıdır başka açıklaması yoktur. Tek açıklaması 5 mt 10 mt topraktan siz çıkartmadıysanız...

Y@vuz

Aktif Üye
100trilyonmu������

Munzur

Member
Sonra diyorlar ülke niye gelişmiyor bıraksalar herkes zengin olacak ama nerede hep yasak :)) 10 trilyon nedir arkadaş adam evin yolunu kaybeder:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...