üç gemi- veya gemili mağara

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ustam dediklerinizi görmek için gözlerimizin 3d teknolojisine sahip olması gerek . Son zamanlar da gördüğüm en doğal kayalar . Hevesinizi kırmak gibi bir niyetim yok . Ama maalesef doğal

R00T

Profesyonel
Co Admin
Abiciğim canım abin thenry bak iyi dinle biz boş konuşmayız Allah izni ile.Vazgeç şu sevdandan.Gemiler kapalı mağara içindeler.Anladın herhal demek istediği mi.Gemiler çizim olarak net yapılmışlar .Gemilerin biri mağara içinde kara kaya ya resmedilmiş.Diğer ikisi krem renginde kayaya .Bu kayalar fazlaca büyük değiller.Hayal dünyanı boş durumlar için zorluyorsun. .Bul bir kaya mezarı bir Roma Bizans işi çalışmanı güzelce şekillendir.

Çalgılı mağara dan 8 km ilerde nehrin kıyısında. Mağaradan içeriye girdiğinde sol tarafta 3 gemi biri yüzer vaziyette diğerinin yelkenleri kırık 3. Gemi ise yan yatmış sekilde

Yan yatmış geminin aynısını dağın üstünde bir Çeşmenin yanına yapmışlar ve yan yatırmışlar.

Kayalar

Yeni Üye
Kardes bizim koyde gemi soylentisi var kayik isaretide var ben gozumle goremedim ama herkes biliyor isareti var zamaninda su alcalmis gemiyi ganimetleriyle gommusler bukadarini biliyorum

Kayalar

Yeni Üye
Kafama takdigim birsey yok kardes benim demek istrdiyim acaba aranan yer bizim taraflarmi

Hisiro

Yeni Üye
Ben niye göremiyorum anlamıyorum, ne gemiye nede başka birşeye benzetebildim. Daha öncede bir arkadaşımız ayı ya benzettiği bir kayanın fotosunu atmış. O kadar dikkatli bakmama rağmen hiçbirşey benzetemedim. Ya hayal gücümde sorun var yada gözlerim bozuk. Böyle giderse bu hobiden vazgeçeceğim.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Inan şu yapmış olduğun işlemi kaldırım taşına yapsan burdaki gemiden daha güzel Yat çıkar
D O Ğ A L L L. . . . !