Üç Harfli Varlıklar

edenbilir

Yeni Üye
Selamun Aleyküm. Bu bölüm'deki yazıları okudum ve bir kaçına toplu cevap vermek isterim.

1- Cinleri çağırma ve kendinize itaat ettirme mümkündür.
2- Size yardım edebilirler fakat müslüman olması gerekir. Nasıl anlayacağız diyorsanız ; Selamun Aleyküm dediğinizde kulağınıza ince(kadın sesi gibi) bir fısıltıyla " Aleyküm Selam" derler. Çağırma sırasında Aleyküm Selam demez ise; geri git yoksa seni yakarım denir. Bu işlem cevap alana kadar devam edilmelidir.

Not: Buradan çağırma yöntemlerini yazmak istemiyorum. Fakat ilgi olursa yazarım!

3- Biriyle konuşurken karşınızdaki size birşey anlatırken eğer yalan konuşuyorsa kulağınıza " yalan " diye fısıldar.
4- Yardım aldıkdan sonra onu geri göndermeyin , bırakın sizinle yaşasın. Size bir zararı dokunmaz aksine yardım ederler bir çok işte ve siz bu durumdan rahatsız olmazsınız.
5- Yardımı aldıkdan sonra geri gönderirseniz müslümanda olsa şeytan tarafından kandırılıp " bak işini gördü seni sattı " diye vesvese verip size düşman kılabilir. Ve hayatınız zindan olabilir. Başka sorularınız için bu posta cevap verebilirsiniz.

ragıp

Uzman
@edenbilir
hoş geldin
iyi formlar

bu konuda pek bilgim olmadığı için
yorum yapamayacağım
ama emek vermişsin
emeğine sağlık

selametle

Babill

Yeni Üye
Aslında bir noktadan bakınca iyi birşey birisinin size yalan söyleyip söylemediğini öğrenme vs ama yinede uğraşmamak lazım

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hımmmmm ilginççç ..... 1 .ci ve 2 .ci anlatımın belli 1 seviyeye gelmesi ve gelmiş olması gereken kişinin yapacağı şeyler ...... çoğu kimseyi aşar ....

3 ci . ve 4 cü anlatım oltanın ucundaki yem .... bulaşacak veya hevesli olanın sazanımsı atlayacağı 1 yem ......

5 cisi ..... bulaştıktan sonra başına iş açtın geçmiş olsun ....... şimdi fellik fellik hoca araki kurtulasın .... eee hocalarda zaten sahtekar ... hele hele 1 de para istiyorsa

3kaat cının önde gidenidir ...... bence uçak kullanmayı bilmiyorsan pilot koltuğuna oturmayın .... bence oturun uçak sürün . ama yukarıdaki şeyleri denemeyin o daha zor .......
edenbilir güzel abicim burası paylaşım sitesi isteyen mesaj yazsın isteyen sorsun demeden buraya genele yazınki .. sorulan soruda veya verilen cevapta yanlış lık veya yanlışlığa götürecek

1 sonuç olursa iyi kötü veya profesyonel butür konulara cevap verebilecek arkadaşlar var burada ... onlarda görsünler ... ama genelde olsun .... soru soracak arkadaşlarında buradan

herkesin görüp öğreneceği vehatta bu soru neden benim aklıma gelmedi bu arkadaş iyiki sordu ... cevabına bakalım deyip okuyabilelim ve herkes okusun ....öğrensin ...

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
En iyisi bu konulara hiç girme kurbanın seni aşar
Başına musallat olur geride gönderemessin
Senin zırhın buna hazır deyil

edenbilir

Yeni Üye
uçmuş şöyleki güzel ustam; buraya ap açık yazınca forum dışından insanlar google'nin yardımıyla başlığı yazdığında gelebilmektedir. Burdaki yazmama amacım; küçük yaştaki dostlarımın sırf merak uğruna hayatlarını maf edip genç yaşta doktor tabiriyle "şizofren" olmasınlar diye. Bir nevi koruma. Çünkü bahsettiğimiz şeylerde şaka yok , merak uğruna yapılan şeylerde tedavi zordur çünkü tamamen kabullenmiş ve bilinçsiz yapılmış şeyler olur. Ama dediğini düşünerek şunu demeliyim ki sana teşekkür ederim. En kısa zaman'da yazıda bir kaç yeri düzelterek en azından başlangıç paketi yapmalıyım. Güzel yorumların için teşekkür ederim.

edenbilir

Yeni Üye
Kafkaslı Ademoğlunun zırhı dünyadaki herşeye hazırdır ustam. Yüce Rabbimiz buyurdu ki; "Ben insanları en üstün ırk olarak yarattım." eğer nerde ne yapacağını bilirsen Allahın izniyle hiçbirşey olmaz. Yeterki din eksikliği olmasın.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kafkaslı Ademoğlunun zırhı dünyadaki herşeye hazırdır ustam. Yüce Rabbimiz buyurdu ki; "Ben insanları en üstün ırk olarak yarattım." eğer nerde ne yapacağını bilirsen Allahın izniyle hiçbirşey olmaz. Yeterki din eksikliği olmasın.
Amenna ve saddakna buraya kadar sıkıntı yokda
Yine söylüyorum senin zırhın buna hazır değil
Eğer bu sırra vakıf olsaydın böyle bir sosyal sitede
İfşa etmeye yeltenmezdin gayem seni üzmek değil kurbanın
Bu sırra vakıf olan her insan çıkıp anlatsaydı
Ortada ne hazine kalırdı nede düzen deyilmi
Sen bu sırra hazır değilsin sen hz sülenman,????

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
edenbilir 1 cisi ...merak ettiğiniz sorulara özelden cevap veririm demenizin sebebini çocuklara bağladınsada düşünce olarak uygun düşebilir .. fakat burası en nihayetinde sanal 1 ortam

karşında sana yazan kişinin kaç yaşında olduğunu hangi yapıda ve pisikolojide olduğunu nasıl 1 i,si olduğunu bilmiyorsun ....

2 cisi .... bahsetmiş olduğun konu havvas konusu ... yani adı üstünde gizli ilimler .. havvas bu ... oyuncak değil ...butürkonular ulu orta anlatılmaz ve anlatılanlarda ayyuktaysa da dikkate

alınmaz velevki aldın ne buldun ne okudun ne yaptın nasıl yaptın .. ne oldu ne olacaktı .. ne olması lazımdı ..niye oldu niye olmadı .. oldumu olmadımı .. neya bulaştın ...

1 bilene sordunmu .... üstadın kim hocan kim .. mürşidin kim ...dikkat konumuz havvas .... havvas konusu ben kitab aldım orada 1 şeyler yazıyordu onları yaptım la olmaz

konumuz havvas .. bu konu öyle ulu orta meydanda gezmez ... peki bu gezen bilgiler ney ????????

uzun hikaye ...... ama kısaca .... yem ....

S:W:A:T

Editör
edenbilir Kardeş daha önceki benim konuma yazdığın bir mesajını sildim . Tekrar bu konu üzerineydi amaç nedir bilmiyorum ? Ama bu konulara fazla takılma senin profil fotoğrafını da uygunsuz bulduğum için ben kaldırdım ... Bu konu fazla uzamasın kimseyi özele çekmene gerek yok ... Konu tarafımdan kapandı ...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kapatilan konu uyeler tarafindan gorunuyorsa,
Ozellikle bu konu silinmelidir.
Sanki manavdaki marul bahseder gubi yazmis arkadas.

İns insle yasar, cins cinsle yasar.
Beraber yasamaya baslayanin sonu helak olur.
Okuyup da heves edenler...!
Sakin ola heveslenmeyin.
Bonzai icin daha iyi. (Kiyas icin soyledim. İcmeyin haramdir)
Bonzaiden kurtulma imkani olur,
Bu isten kurtulma imkaniniz asla olmaz.
Merak da etmeyin, hevesde etmeyin.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hz. Mevlana ve Şems

Biraz önce bir konu açılmıştı ama kapatılmış tam aklıma gelen güzel bir olayı cevapla hatırlatmak isterken. Konu cinlerle iletişim havas ilmiyle alakalıydı ve havas ilminin ulu orta anlatılmaması gerektiğini cevap olarak yazmıştı uçmuş ustamız. Benimde aklıma Hz. Mevlana ile Şems in ilk karşılaşmalarındaki şems in mevlana ya sorduğu sorular ve mevlana nın verdiği cevaplar gelmişti ve uçmuş üstadın anlatmak istediğinin amacı gayesi o olayda saklı. İçimde kalmasın diye yeni bir konu açıp yazmak istedim ve havas ilminin gerçekte nasıl olması gerektiğini belki bu konu başlığı altında konuşabiliriz. Mevlana ve şems in ilk karşılaşma sohbetinide konuşuruz hem ve devamını diye düşündüm ve gerçek faydalı olması gerektiği gibi doğru olanları paylaşarak birbirimizi bilgilendirebiliriz. Selametle