• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Üçgen kapak

Şefket

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20181106_160753.jpgIMG_20181106_160753.jpggIMG_20181106_160753.jpg

Şefket

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sağ alt tarafını küçük taşlarla beslemisler zor .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şefket

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bunlar var iki güne gidicez çeker atarım detayli

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bi konunu baglamadan baska konular acarsan baslıkların havada kalır ve ıstedıgın verımı alamazsın bılgın olsun

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Haçları neden çekmediniz .

zaz12

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Demek ki neymiş işaret varmış alakası da varmış :)
Her Haç olan yerde define olmaz.bu haç farklı versiyonları da var. Yek bir kiriş oluşan bir çaprazdır.6 farklı modülü vardır. Ilk hristanlik dönemin de çizilen sadece hristan olduklarını gösteren bir simge.Define ilgisi olduğunu sanmıyorum ama yasam alanı için farklı ibareler olabilir. Define ile alakalı olan simgesi de genel de kol uçları tomurcuk olur.
Yani uzman arkadaş bu define ile alakası yok.

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Her Haç olan yerde define olmaz.bu haç farklı versiyonları da var. Yek bir kiriş oluşan bir çaprazdır.6 farklı modülü vardır. Ilk hristanlik dönemin de çizilen sadece hristan olduklarını gösteren bir simge.Define ilgisi olduğunu sanmıyorum ama yasam alanı için farklı ibareler olabilir. Define ile alakalı olan simgesi de genel de kol uçları tomurcuk olur.
Yani uzman arkadaş bu define ile alakası yok.
Ona detaylı fotolar gelince karar veririz ezbere konusamayi sevmem rastgele

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Üyeler görüldüğü üzere her detayı çekemiyor olabilir sorumuzu sorduk demekki sadece bu üçkene benziyen yerin kapak olup olmadığını öyrenmek istemişte olabilir haliyle bilgilerde kısıtlı oluyor bu sefer bu konu sahibinin sorunu bir ihtimal görmemiştir diye yazdım . sizin yorumunuza istinaden yazmadım genelde yorumda bulunmam böyle olunca dikkat etmeden görsele yorumda bulunduk sanırım farklı sorabilirdik üyeye kusura bakmayın dostlar .

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Üyeler görüldüğü üzere her detayı çekemiyor olabilir sorumuzu sorduk demekki sadece bu üçkene benziyen yerin kapak olup olmadığını öyrenmek istemişte olabilir haliyle bilgilerde kısıtlı oluyor bu sefer bu konu sahibinin sorunu bir ihtimal görmemiştir diye yazdım . sizin yorumunuza istinaden yazmadım genelde yorumda bulunmam böyle olunca dikkat etmeden görsele yorumda bulunduk sanırım farklı sorabilirdik üyeye kusura bakmayın dostlar .
:322::322::322: olurmu ustam herii .
Çay yohmu hani :)