Üçgen kaya

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a ustalar bu kayayı hepiniz bilirsiniz mevzusu nedir bunun dönem vurgunu yemiş olma ihtimali var mı fotoğraf çekmek çok zor ama 2 katlı bina yüksekliği var önünde balkon tarzı bir açık alan sonrası çok dik uçurum

Ekli dosyalar

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Daha geriden fotosu yokmu buranın, net bir şey yok, doğal duruyor bu haliyle.

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
tek kaya ile bu iş çözülmez

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fotoğraf çekmek çok zor uzaktan fotoğraf çekeceğim bu kayadan başka bir emare yok 200 metre aşağıda yığma ve dizili taşlar var

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20180921_112917~2.jpg

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şuan elimde olan fotoğraf bunlar doğal bir şekilde böyle bir kaya olması çok mümkün olmasa gerek

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şuan elimde olan fotoğraf bunlar doğal bir şekilde böyle bir kaya olması çok mümkün olmasa gerek çok net belli edemedim biliyorum ama gerçekten zor bir arazi iki katlı bina boyutunda gördüğünüz gibi kapak olarak düşünün

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu kayada açık yerler var bu üçken yapan yer ve alt tarafında bariz kare açılmış alanlar yakından bakabildinizmi bu yerlere .

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet bir kere baktım yanına çıkmak zor olduğu için çok fırsat olmuyor küçük bir giriş var ama tam içeri girememiş hayvan var içeride ön yüzünden kurcalanmis ama birşey yapılamamış

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Mara girişine benciyor birileri kayayı kırmaya çalısmıs heralde kayadakı kanala bakıp yeri kırmaya çalısmıslar birde kayada siyah boya var usten cubukla bosluk aldınızmı ne diyor kırılan yer horosana benciyor kırılan yerde eski murc degennyerler var uzaktan foto varmı girişmi giriş degilmi cok rahat anlasılır .

Son düzenleme:

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Komple Horasan ama ne üstüne çıkabiliyor nede önünde çok rahat durabiliyoruz alt taraftan giriş olma ihtimali olabilir mi

Rönesans

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kamera saldım ama çok kıvrımlar var ileri gidemedim