• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

üçgen var

Koto

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ucgenin mezar odasi isareti oldugunu gormustum on metreden daha uzaktada degildir. Ama ustalarim daha iyi yorumlayacaklardir.

Suboxone

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kasa olabilir dene şansını vlf dedektör iş gorur

DİVANE

Moderatör
Moderatör
@guaresma kardeşim üçgen bana doğal geldi o şekilde taşta çıkmış olabilir yandaki işaretli yeri incele kasa dediğin yer çok küçük belki kese yada müjdelik olabilir kontrol etmekte fayda var kolay gelsindOZ4LX.jpg

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Çevre fotoğrafları eklerseniz mezarın yerini ustalar yazıp çizerler.

İndiana jones1

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Üstat en yukarda kare yerde yılan var gibi geldi sanki mala sarılmış gibi orda değerli tesbiti yap üstan okla gösterdim yere doğru boşluk bak yuvarlak içine aldım yerde kaya tuzaklanmış gibi ne varsa orda var diyo birde yukarda ufak kare içine aldım yerdeki kaya yanalı gibi hediye burda diyor rast gele Ekli dosyayı görüntüle 178406

Pscyhe

Engellendi
Resimleme olayi cok kisitli olldugundan net bisey soylenemez.bu acidan cekilen resimlemede kayada iscilik var amanne icin neden yapildigi anlasilmiyor..ust taraf ve araka taraftaki kayalik daha guzel gizukuyir oralarinda resimlenmesi lazim...ucgen denen isaret iscilik yok gozukuyor dogal diyebiliriz ama sagindaki bolgede iscilik var birseyler yapilmis ama dedigim gibi tam anlasilmiyor

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim üçgen işareti olduğunu düşünmüyorum. Lakin kaya şüpheli üçgen dediğin yerin ise ufakta olsa açılmış kasa. Saygılar sevgiler