ucgen ve kasa

kertenkele

Editör
slm ustalar daha once actıgımız mezar yerınde burası odaların ust tarafında ucgen ısaretı kasa dedıgım yerı kontrol etmedım bolgeye gıtmedım ne dersınız kasamıdır

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Alan mezara uygun.
Dereden itibaren yukselen arazi her zaman kiymetli bir arazidir. Taslarda ozenle konulmus. Soldaki V yapan taslar ya mezar yada altinda bir tunel olabilir. Kontrol ediniz.
Bosluk da bakin.
Kasa kontrolu her zaman kolaydir.
Bakarsiniz icabina.
Giderseniz daha fazla resimleme yapin.
Birde bir isaret bulursaniz en yakinindan 3-5 resim alin ki isaret mi degil mi belli olsun.

Son düzenleme:

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam mezarı açtık aşağıda iki oda içi toprak doluydu boşalttık ikinci odayıda bulduk oda boş çıktı daha önce konu açtım üçgenin olduğu alandada var boşluk oraylada ilgilenmeyi düşünüyorum fakat boş çıkmasından korkuyorum işçilik çok ağır geliyo aşağıda toprak birikintisi olan yer tünelin girişi kısa bir tünel sonra oda

Son düzenleme:

kertenkele

Editör
Yakın resimlerim yok ustam ramazan dolayısı ile gidemiyorum ramazandan sonra inşallah yakın resimler çekerim elimde olanı attım

kertenkele

Editör
Ustam ikinci resimdeki yerdeki kaya ile oynanmış üstü düz bişey ifade ediyomu acaba

R00T

Profesyonel
Co Admin
Tabure taşı var.Ayin kutsama alanı var .Papazın oturma yeri yani var.
Burda yerde yatık farklı renk taş olmalı kasa onda olabilir.
Asıl mevzu Su yönünde tatlı bayırda hemen yakınlarda Tahmini istikamet kuzey Doğu - Güneybatı Tünel olmalı .
Burdan aşağı suya yakın bide sırt tarafta başka mezarlar.Farklı durumlar olacak.
Ben işaretleri tam göremedim.Fotoğraflarda netlermisiniz ?

kertenkele

Editör
Root ustam tabure taşı ikinci resimdekimi o taş çok dikkatimi çekiyordu ben oturak taşı gibi düşünüyordum üstü düzgün bir şekilde tünel dediğin bizim açtığımızmı yoksa başka bir yermi dediğin ustam

Cengizz

Member
B

@BulursamKader25 ustam mezarı açtık aşağıda iki oda içi toprak doluydu boşalttık ikinci odayıda bulduk oda boş çıktı daha önce konu açtım üçgenin olduğu alandada var boşluk oraylada ilgilenmeyi düşünüyorum fakat boş çıkmasından korkuyorum işçilik çok ağır geliyo aşağıda toprak birikintisi olan yer tünelin girişi kısa bir tünel sonra oda
Ben daha önce iki odalı mezar yapısına girdim o odalarda biri çoklu mezar Odası diğeri bir veya bir kaç mezar olan oda olması lazım. Az mezar olan odada ya küçük bir bölme olması gerekir yahut küçük gizli bir geçitle farklı küçük bir odacığı bulmanız lazım. Bende bu kadar Bilgi acemi biri olarak.

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,
Bos odanin mantigi olmaz.
Daha once doluymus, muhtemelen bosaltilmis. Dediginiz gibi baska odalar da mevcuttur.
Asagida isaretledigim istikametleri kontrol ediniz. Bu istikamet muhakkak sizi bir yere ulastiracaktir. Metal tespitini de ihmal etmeyin.

Ekli dosyayı görüntüle 244013

kertenkele

Editör
Root ustam 10 dakikiya bi kaç resimdaha atıcam bak bakalım dediğin alan veya kasa taşı varmı