Üçgen

Şirvan

Operatör
Ücgen kapalı alan der ustam siz kuyu içinde bir kayada diyorsunuz ben iki yorum yapacam..
Ya bulunduğu kayanin altinda yada dar açılı olan tarafta kapalı bir alan daha var. Üçgenin diğer bir anlamı 4 tür. Kuyuda bu olurmu bilemem 4 adım veya 4 metre dar açı tarafı yön verir tünel yoksa kuyuda dar açı yapan yön tarafı araştırilmali. Selametle jeolog ustam

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ucgende kanal varmi görsel cok önemli..

jeolog

Co Admin
Co Admin
Üçgenin ebadı en fazla 10cm. Sivri uçlu bir şeyle acele çizilmiş gibi. Kuyu tabanında ana kayanın bir parçasında hemen solundaki yarığa (yarık genişliği dikeyde 5cm tabanda 30 cm genişlik içe doğru daralan (20cm). Kanal yok, kuyuda artık su da yok.
Üçgenin köşelerine çizilmiş > işaretleri ilk kez görüyorum. Birlikte nasıl bir anlamı var acaba asıl merak ettiğim şey bu.
Kanal mevcut değil yada ben görmedim...
Oyuk ve kare de yoktu sanırım...
Akşam üzeri inip baktım. Açıkçası birşey görebileceğimi sanmıyordum. Tekrar indiğimde görsel alıcam...

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sen bir resimle konum onemli cevabı çok

DİVANE

Moderatör
Moderatör
jeolog değerli ustam @şirvan ustamın yorumuna katılıyorum yer üstü ve altı bazen birbirlerinden farklı olabiliyor kuyuda yada yer altında çıkan üçgenler yön gösterici son nokta ve en önemlisi yanıltma işareti olabiliyor gelelim sizin işarete ustam birkere ölçüleri eşitse son noktadır sizin işaret bana yanıltmacalı gibi geliyor üçgen uçlarındaki işaretler sebebi ile üç ayrı yön göstermekte birde kendisi ettimi dört hedef değerli ustam bu benim fikrim bana göre dört hedefide iyi analiz etmeniz boşluk ve değerli tespiti yapmanız gerekir ustalarımın istediği resimleride eklerseniz daha güzel olur ayrıca bu kuyunun dışında ölçüleri bu kuyuya uyan üçgen mezarı varsa oyması vardır ustam en önemlisi bu gibi yerler tuzaklıdır önce can sonra canan selametle

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 145023bu da benim yanıltmalı üçgenim zeminde iki üçgen ölçüler sabit zemine gitmem gerek ama yaptığım inceleme sonucu büyük üçgenin gösterdiği yerden girip ilginçtir odaya değil tünele girdim 17 metre dolaşıp küçük üçgenin gösterdiği yönde 5x5 odaya girdim eski konu olduğu için resim yok malesef saygılar

DİVANE

Moderatör
Moderatör
çizim çok kötü oldu hakkınızı helal edin acele ile anca bu kadar oldu birde arkadaşlarım diyecekki niye küçük üçgen tarafından girmedin küçük taraftan boşluk alamadım ayrıca sonradan gördüm küçük olan tarafı odaya 6metre mesafe kaya saygılar

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uç yönü kapalı üçgen kabbala öğretisidir
Kuyunun inçinde olması çok ilginç
Bunun resmi lazım divane ve diğer ustaların çok güzel yorumlar yazmışlar ben görmeden bir şey diyemem işaret sence sahte değil
İnşallah

zaz12

Bilgili Üye
Kuyu içerisine girinci tek parça Horasan bir duvar mı ? Yada örme taş duvar mı bu kuyu ? Üçgen toprağa ne kadar yakın ve kaç metrede çıktı ? Siz o taşın altında bir yapı bulamadınız ?
Bence yapman gereken gizli tünel odasını bulmandir.Simdi boyutları çok önemli .Üçgenin yanındaki yerler V onlar çok online boyutları ? Boş küp veya çivi çıktı mı ? Yön olarak net bilgi var ilk önce V boyutlarını net şekilde yaz ustam.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Kafkaslı ustam 1-2 güne gidip foto çekip paylaşımı yapacağım. Bugun olmadı misafirlerim vardı.