• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Üçü bir arada tümülüsler

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Üçü bir arada. En üstteki dört sene önce dramos girişi açılıp yarım bırakılmıştı dramos çöktüğü için ve iki sene öncede dramosu komple açarak yardılar başka bir ekip ve nevaleyi aldılar ama kimseye yaramadıda denebilir. Biri rahmetli oldu biri müebbet yedi vs. Şimdide en alttaki biraz ufak olana tepeden sondaj çalışması yapmışlar. Ortadaki zaten ta askeri yönetim döneminde tepeden yarmışlar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
lanetli gomu hesaabimi yoksa biri mefta biri cezaevi .niye muebbet yemis.askeriye zamaninda acip deseleyenler kimmis yakin zamanda sondaj yapilmasi asil yada kalan mallarin cikmasinda belgeli nokta atisi calisma sozkonusudur.

kaynak

Moderatör
Moderatör
Üçü bir arada. En üstteki dört sene önce dramos girişi açılıp yarım bırakılmıştı dramos çöktüğü için ve iki sene öncede dramosu komple açarak yardılar başka bir ekip ve nevaleyi aldılar ama kimseye yaramadıda denebilir. Biri rahmetli oldu biri müebbet yedi vs. Şimdide en alttaki biraz ufak olana tepeden sonday çalışması yapmışlar. Ortadaki zaten ta askeri yönetim döneminde tepeden yarmışlar.
Tümülüslere alerjim var usta
Uzak kalsın..

Oradaki mevzu daha derinlere inerya neyse:)

kaynak

Moderatör
Moderatör
askeri yönetim zamanında komutanın askerlere açtırdığı söylenir.
Böyle yerler kıdem ister usta...
kaynak usta çözermi çözer ama desenki usta gel kendimden önce seni düşünürüm anlıyacağın boyumuza göre olanını tercih etmek lazım.