Uğur truva

HatayLee

Yeni Üye
o başlıkla 3metre derinden yakaladığını iddia ediyor. pi tabanlı dedektörlerin 1metrekarelik başlıkları cisim çok büyükse 2 metreden yakalayabiliyor buda ayrı bir ayrıntı. yanan sönen lambalar ve oyuncak sadece..

zaz12

Bilgili Üye
Bu makina 4 yıl kullandım.Nokta ile birlikte yaptığı cihaz .Ayar konusunda çok hasas.Çok kez yaniltii . Basit bir makina bak bir sefer bir yerde bu makinayı götürdüm 2 metrede altın ışıkları yandı yandığında sesini biliyorsundur :) neyse bir heycan sardı hemen işlem yaptım yarim metrede kürek başı paslanmış şekilde duruyordu.
Yani paslanmış bir eşyayı metalı altın olarak görüyor. Yanında çubukları ve bir kitap olacak siz de var mi ?
Bu makinaya güven olmaz kardeşim kaya mezara olabilecek yerelere vur maximum 30 santim o bile çok yani :(
Ne zamandan belli kullanıyorsun ?

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
doğal olarak ben kullandım ne dememizi bekliyon vlf dedektör bu 10 yıllık şu durumda bu işe yaramaz 4 _5 metreye iner diye aldıysan hava alırsın amatör altı bişi bu tavsiye etmem mineralden etkilenir çeliğe altın der yüzeysel bir cihaz

Fikrinizi sordum sadece kardeşim @çalkaya 28 siz daha tecrübelisiniz sizin bilginizle bizde aydınlanmaya çalışıyoZ işte

SelçuK

DogacıyıZ
Aldıysanız verebiliyorsan geri ver alacaksanda vazgeç

SelçuK Reis ne aldım ne para verdim :) makine kaç senedir evde açayım bi bakayım oluru varmıdır diye size sordum :) bu yorumlardan sonra sessizce çantasına koyup yerine bıraktım :))

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
50 cm geçermi düşünürüm 12,5 khz frekans ile

ÖMER HATTAB

Editör
@Elazığlı2323
Sizin işaretlere bunlar işlemez
bol foto çekip,evde inceliyeceksin
ancak öyle sonuca gidersin,
makinadan çok,vakit ve kafa yorucan.:)

ÖMER HATTAB kardeş yerde makinede çokta olmayınca olmuyor be :D sarıkızın toz halinden başka haline göremedik malesef bugüne kadar.Toz halini görmekte bişeydir en azından :)