• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

UNIQUE DNA - GSM Radar Yeraltı EM Dedektör

K

KOTYORA

Guest


UNİQUE DNA'nın dört çekirdekli micro işlemcisini kullanan Unique GSM radar dedektörler içinde en verimli çalışan radar dedektör konumundadır. 3D EMSR Radar dedektör, Tespit edilmekte olan yerin alt kısmının KENDİ BORDUNDA Kİ ALICI JEOFİZİK SENSÖR VE AYAK ÜNİTESİNDE Kİ GÖNDERİCİ SENSÖRÜ VASITASIYLA 3D grafiğini oluşturan toprakaltı radar cihazıdır. Beş mt derinliğe kadar metaller, boşluklar ve suyu tespit etmek mümkündür. Cihazla verilen voxler2 üç boyutlu yazılım ile kaydedilen algılama datalarını 3 boyutlu analiz olanağı, derinlik verileri bulmak mümkündür. Unique DNA radar detektörü , bir GSM kılığında ve yeraltını arıyor. Meraklı bakışlardan uzak, daha önce tespit edemediğiniz yerleri algılayabilirsiniz . Böylece Unique DNA GSM radar dedektör mükemmel kamuflajı ile işlevsel bir multimedya tabanlı GSM olarak kullanılabilir.Cep Telefonu dedektör Grafiksel ölçümleri inceleme için 3d software Android akıllı telefon içine tamamen senkronize edilmiştir , bu sebeblede de önemli ölçüde ağırlığını azaltarak , data analizi için herhangi bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur . Optimum teknoloji 3d zemin algılayıcının kullanımı kolaydır. Bu gsm radar dedektör hızlı ve verimli dataları işlemek için gerekli olan teknolojiyi size sunuyor . Eğer , görsel veriyi döndürmek, yakınlaştırmak isterseniz sadece parmağınızı kullanarak görüntülenen 3d tüm grafikleri istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.


Unique DNA fonksiyonellik, ergonomi ve pratik tasarımı çarpıcı bir senkronizasyonudur . Sadece bir düğmesini kullanarak tüm işletim seçeneklerini kontrol edebilirsiniz .Alttaki çalışma seçenekleri mevcuttur : Toprakaltı ferromanyetik/nonferromanyetik metal nesneleri bulmak için magnetometre - Otomatik pulse modu ile görsel 3d zemin etüd - Ferrous ve nonferrous metaller arasında görsel ayrım.Bütün ölçümler anında incelenebilir . Gerekirse daha fazla inceleme için akıllı telefon üstündeki bütün grafikler kaydedilip Voxler3 ile bilgisayar üzerinde incelenebilir. PC analizi isteyenler için , Unique DNA tarama dataları Voxler3 yazılımı ile uyumludur. Dataları aktardıktan sonra , taramalar pcnizde bulunan Voxler3 yazılım ile incelenebilir . TEKNİK İNCELEME: EKRAN :5-inç süper LCD3, HD 1080p, Gorilla ® Cam 2 / Android ™ 4.1 (Jelly Bean) HTC Sense /işlemci Qualcomm ® APQ8064 dört çekirdekli 1.5 GHz, MDM961 / 16 GB, 2 GB RAM / 2.020 mAh Li-Ion pil(gömülü) /Sensör Bosch BMC O50/ 3D yazılım voxler 2 / Derinlik 5 mt / Algılama: Ferromanyetik, Nonferromanyetik metaller, Boşluk, Su, Modlar: Manyotometer, Ayrım, 3d Emsr Algılama


- © Copyright: Topnotch kayıtlı GEOMEKATRON Ltd. markasına ait modeldir. Bütün ürün isimleri, şirket tanımları, içerik açıklamaları ve resimler uluslararası yasalar ile korumadadır. 
   

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Katılım
2 May 2015
Mesajlar
3,844
Beğeni
907
Puanları
14
Yaş
39
dedektör satışına başladın herhalde...
 
   
Üst Alt