Üstadlar bi el atsın

Çırak17

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_0751.JPGBir kaya da birden fazla işaret ve ana paranın müjdesi alınmıştır 12 adet

Ekli dosyalar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Resimleme iyi olmamis.
Bu haliyle net birseyler soylemek yaniltici olur.

Her isareti ayri ayri resimleyin.
Sonra isaretlerin oldugu kayayi yakin uzak manzara resumlerini 4 cepheden aliniz.

Çırak17

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_0747.JPGPeki hocam bakın gene aynı taş

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ana paranın müjdesi alındı cümlesi beni hep güldürmüştür :) ana para ne kadar ? Ustam sen boşver müjdeyi kobra nin göz hizasında en az 4 mt boşalt orayı merdivenleri bul gir odaya nasip ne çıkar belli olmaz inşallah boş değildir. Rast gelsin.

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Çırak17
hoş geldin
iyi formlar

ustam, her iki taştaki işaretlerde mezar der
mezar işaretinin yanındakilerde mezarların yönünü gösterir
yapman gereken, sunakların gösterdiği yönde
mezar aramak olmalı
mezarlar, mevcut kayadan çok uzak olmaz.
çırak, sen nerelisin?
:20:

selametle

timur964

konularim
Süper Moderatör
Ana paranın müjdesi alındı cümlesi beni hep güldürmüştür :) ana para ne kadar ? Ustam sen boşver müjdeyi kobra nin göz hizasında en az 4 mt boşalt orayı merdivenleri bul gir odaya nasip ne çıkar belli olmaz inşallah boş değildir. Rast gelsin.
kuyruk toprakta diyorsun yani

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kuyruk toprakta diyorsun yani
Duruşu yuvaya gidiyorum ve veya yuvayı gözlüyorum diyor . Bu kadar net ve bariz baş kısmının işlenmesi gel başımı ez diyor :) Bu işçilik kalitesinde tuzak zehir veya düşük ihtimal büyü tılsım ihtimal dahilinde . işaret in büyüklük oranı asıl noktaya varana kadar herşey olabilir düşüncesini doğuruyor kafada. Ustam özetle ben olsam hiç vakit kaybetmeden baktığı yönde oda için boşluk tespiti ve derinlik belirleyip işleme başlardım. Olabilitesi olan durum ise işaretinin toprak altında devam etmesi Eğer ciddi bir derinlikte 4-5 mt gibi tekrar bir yılan ile yön verirse en az iki katına çıkartır derinliği bu olmasını hem isteyip hemde istemicegimiz bir durum olması durumunda defineyi Başka sınıfa taşır değer artar dönem soygunu ihtimali yükselir. Konu sahibine kademe kademe yardımcı olmak vazifemis umarım detaylar sağlıklı ve umut verici gelir.

Çırak17

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım yarın yine alandayım net fotoğraflarını çekicem yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim çok insan getirdik gösterdik kimi kurbağ dedi kimi baykuş dedi ilk defa kobra dendi yarın daha net fotoğrafları atıcım sanıyorsam yanılma için yapılmış Kaya farklı açılardan farklı hayvanlara benziyor yarın öğlen daha net fotoraflar atıcam herkes Allah'a emanet olsun iyi geceler

Karabulut

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İki taş arası mezar olmasın ustam başka taş göremedim çubuk kullanabiliyorsaniz burada iş yapar.