• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

üstadlardan yer tespiti için yardım.

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Burdaki amaç nedir ?Eleman mı lazım ? Devlet-i aliyenize kazandırılacak yere teşkil koyacak ilim insanları derken ? Biraz daha açıklayıcı olurmusunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gazzali

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah çok iyi yermiş..açıklamayı bende anlamadım

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Bu gibi teklifler yasaktır ortak arama forumu değildir siz gerekli görselleri paylaşırsanız arkadaşlar yer tepitinde bulunurlar gerekli bilgiyi paylaşırlar konunuz düzenlenicek iyi forumlar. [MENTION=16472]Fatiher[/MENTION]

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Resimleme.yetersiz anlatım hiç yok fotoların birbiri ile alakası nedir belli değil. Ilk resim.köpeke benzertim oturmuş bir yere bakiyor nereye bakiyor bekliyor.orayı. üçgen dik kaya yüzeyindemi yatay kayada.mi anlamlar farkli. Son resim 2.mt eşelesen bir merdiven çikar gibi duruyor.

Gazzali

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
baktığı yer..yada altı kontrol edilebilir

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ KARDEŞİM Fatiher BU İŞARETE AYI MI? DESEM ASLAN MI?FOK,VEYA SU SAMURU DESEM? KARAR VEREMEDİM.

DEĞERLİ KARDEŞİM DAHA ÖNCE ORTASINDA MÜJDE VAR DİYE BİR İŞLEM OLMUŞ BENCE PEK BİR ŞEY OLMAMİŞ SADECE İŞARET TAHRİP OLMUŞ.

DEĞERLİ KARDEŞİM DİKKAT ET SALDIRI VAZİYETE DİR HERAN SALDIRABİLİR ÇOK UZAKTA ARAMA YAKIN MESAFEDE KAYALIK,TAŞ YIĞMA,ÇÜKÜK BİR YER YADA TÜMSEK BİR YER SENİN HEDEFİNDIR EVET ÇOK YAKIN.

DEĞERLİ KARDEŞİM SİZ EN İYİSİ YENİ VE ÇOK GÜZEL RESİM EKLEYIN DETAYLI,COĞRAFİ KONUMU,VE YÖN YANİ NE TARAFA BAKİYOR.

SAYGILAR VE SELAMLER.

Fatiher

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
açıklama fotoraflardaki kunduz başı dönük olan 100 metre ileride tepeye bakıyor tepedeki kayanın üzerinde üçgen var üçgenin azı yani ucu ateş yanan yeri yani giriş yolunu gösteriyor yer istanbulda 3oda grek roma kral aile mezarı yapılan araştırmalar sonucu tepede yapılan alan tarafa boşluk gösterme cihazıyla giriş yolu dedimiz yeri 6metre ileri doğru tepe kısmında 8metre derinlik belirtildi bir giriş daha var deniliyor tepeni alt kısmında ön kısmında iki bakraç şirke süpriz var deniyor kum tuzagı gaz tuzagı mevcut ustalar bildiklerim bukadar

eski

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
açıklama fotoraflardaki kunduz başı dönük olan 100 metre ileride tepeye bakıyor tepedeki kayanın üzerinde üçgen var üçgenin azı yani ucu ateş yanan yeri yani giriş yolunu gösteriyor yer istanbulda 3oda grek roma kral aile mezarı yapılan araştırmalar sonucu tepede yapılan alan tarafa boşluk gösterme cihazıyla giriş yolu dedimiz yeri 6metre ileri doğru tepe kısmında 8metre derinlik belirtildi bir giriş daha var deniliyor tepeni alt kısmında ön kısmında iki bakraç şirke süpriz var deniyor kum tuzagı gaz tuzagı mevcut ustalar bildiklerim bukadar
seni yanıltmasın yattığı taraf ve arkasında yoğunlaş derim.