Üstadlarım yardımcı olursanız sevinirim

Damer-36

Yeni Üye
Merhaba düz bir kayanın üstünde 2 adet ayak izi birisi parmaklı birisi düz be kayının önünden inen 3 basamaklı kayalık nedir ne değildir yardımcı olan herkese teşekkürler şimdiden

Adam78

Aktif Üye
Kardeşim ayak izi olan fotografiniz benim görüşüme göre doğal, 3 basamaklı kayalık dediğiniz yer de bana doğal geldi, 2 resminizdede bir işçilik göremedim.

poseidon2023

Uzman
işaret hayal güçü gerektir miçek baktınmı bire bir benziçet başka yer ile ugraş

Damer-36

Yeni Üye
Anladım teşekkür ederim yorumlarınız için

carsambali

Bilgili Üye
gardaşım resimleme hiçmi hiç olmamış,ille var bişiler diyorsan ki canlı gözle gören sensin oyüzden yakın uzak detaylı resimler çek,güzelce temizle öyle çek ve yükle

Damer-36

Yeni Üye
Yorum yapan herkese teşekkürler Bu iki resmî ben çektim ve sonra şehir dışına çıktım oradaki arkadaşla görüştüm yeni resimler yollayacak bana hemen paylaşacağım sizlerle

Damer-36

Yeni Üye
Birde şunu söyleyeyim bilmiyorum bir önemi var mı ama o basamaga benzettiğim yerin altını biraz oymaya çalıştık elle havalanmış ve nemli güzel bir toprak çıkıyordu

Damer-36

Yeni Üye
Biz farklı yerlere bakarken yanımız da ki çocuk sol ayağa benzettiğimiz üst kısmı taşla karalıyordu ki son anda yetiştik öle beyaz kaldı orası onun dışında ki değişiklikten haberimiz yok bu şekilde gördük